Cam kenar fitili fd6 için

Aracınız
Arkadaşlar sadece kapının camını yıkadığım zaman içeriye su girmekte.kapı cam kenar fitili cama tam yapışmıyor. heralde özelliğini yitirdi.bunun tamiri veya satın alabileceğim bir yer varmı.aradım tek cam kenar fitil fiyatı 206 tl buldum.biraz pahalı geldi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar sadece kapının camını yıkadığım zaman içeriye su girmekte.kapı cam kenar fitili cama tam yapışmıyor. heralde özelliğini yitirdi.bunun tamiri veya satın alabileceğim bir yer varmı.aradım tek cam kenar fitil fiyatı 206 tl buldum.biraz pahalı geldi

Servis fiyatı mı 206TL?
Yan sanayisi var mı diye oto sanayi de bir parçacıya sorun.

Aracınız
İnternette buldum.yarin servisi arayıp oradanda fiyat alacağım.ford focusta hiç bu sıkıntıları yaşamamıştım

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar arka kapı cam dış fitili cama yapışmıyor.bunun düzelme yolu yokmu.silikon sıksam cam açılır kapanırmı.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar arka kapı cam dış fitili cama yapışmıyor.bunun düzelme yolu yokmu.silikon sıksam cam açılır kapanırmı.

Detaylı bikaç resim atarsanız iyi olur. Probleme göre çözüm üretebiliriz.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bence o kadar boşluk normal. Zaten hepimizin kapıları bir miktar su alır ve kapının altında ki tahliye deliğinden atar. Biz bunun farkına varmayız bile.Kapının iç kısmında ki naylon kaplamanın amacı da budur. Kapının içine giren suyun aracın içine girmemesi amaçlanır.

Aracınız
Evet kapı döşemesinin altındaki noylan zift gibi yapışkanübırakmış ve su sızıntısına sebeb oluyordu.iyi bir şekilde bantlayarak yapmaya çalıştık

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Evet kapı döşemesinin altındaki noylan zift gibi yapışkanübırakmış ve su sızıntısına sebeb oluyordu.iyi bir şekilde bantlayarak yapmaya çalıştık

Bant değilde silikon yapsaydınız daha iyi olurdu. Bant hava şartlarından kaynaklı sıcak -soğuk farklılığından dolayı açılma yapabilir.Ben araç üretiminde çalışıyorum. Kapı iç naylon kaplamasında, seri üretimde terostat 7 denen silikona benzer bir malzeme kullanıyoruz.Hem sızıntıyı önlüyor hemde kuruyup sertleşmiyor. Muhtemelen sizin kapıda ki orjinal malzeme terostat 7'dir.

Aracınız
Usta slikon tutmaz dedi.o yüzden bant yaptı.saç kurutma makinasu ile slikonu ısıtıp bantlarla güçlendirme yaptı.sıkıntı olursa tavsiyenize uyacağım.

Geri