Cam kireç lekesi temizleme

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Cif cif. Cif cıkarıyor ,benım duşakabınde oluyor cifle cıkıyor arabada da cıkar heralde Cifden başka hiçbisey cıkarmadı çünkü dusakabının camındakı lekelerı MR.BEE marka alın Bımde var A101 de felan
Cif mi?
Mr.bee mi?
Mr.bee marka cif mi?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:

Askala

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Kireç lekesi ile eski araçta bende çok uğraştım, en iyi sonucu normal pasta ile aldım. Kireç sökücü, sirkenin envayi çeşidi, diş macunu, alkol denemediğim şey kalmamıştı. Normal kalın bir pasta ile ciddi temizlendi. Kullanacağınız ürün sadece pasta olacak yalnız, cilalı bir ürün yada wax içerikli olmayacak.

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar uzun zamandır yani aracı aldığımdan beri cam filmi olan yan camların hepsinde de resimdeki gibi lekeler var ne yaptıysam çıkartamadım sirke, kireç sökücü vs.. Lekeler sanki film tabakasının altında gibi (filmin altına geçme ihtimali nedir) yani tırnağımla dokunduğumda hissetmiyorum, bir de cama karşıdan bakıldığında tertemiz duruyor hiçbir şey yokmuş gibi ama yandan baktığımda resimdeki gibi lekeler can sıkıyor. Benzer sorunla karşılaşan, çözüm önerisi olan var mı?

Yandan bakıldığında

Ekli dosyayı görüntüle 254556
Ekli dosyayı görüntüle 254555

Karşıdan bakıldığında

Ekli dosyayı görüntüle 254557
Bu lekeler filmin altından. Yani film çekilirken sıkılan o sıvının kurumasıyla ya da filmin , camın iyi silinmeden uygulanmasıyla kalan izler. Aynı izler benim arka camımda da mevcut, Ben boşa uğraşmayın, kafanıza takmayın önerisinde bulunuyorum. :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Kış mevsimini bekle yağmur herşeyi temizliyor bende de vardı sirke bazilarini gidermisti ama yağmur tamamen temizledi

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu lekeler filmin altından. Yani film çekilirken sıkılan o sıvının kurumasıyla ya da filmin , camın iyi silinmeden uygulanmasıyla kalan izler. Aynı izler benim arka camımda da mevcut, Ben boşa uğraşmayın, kafanıza takmayın önerisinde bulunuyorum. :)

Bana da öyle geliyor çünkü tırnakla dokunduğumda o lekenin altta olduğunu hissedebiliyorum. Bir de 4 camın hepsinde de var, film çekilirken kötü işçilik veya malzeme kullanıdı diyebiliriz öyleyse?

Geri