Cam suyu deposu kaçak var

Cam suyu deposu 2 parçadan yapılmış ve bu deponun birleşim yeri ayrıldığından dolayı su kaçırmaktadır. Nasıl ayrıldığı konusunda en ufak fikrim yok çünkü elimle bilinçli olarak oynatmaya çalıştığım halde bile en ufacık bir kıpırdama olmuyor haznede. Bunun üretim aşamasında düzgün montaj yapılmadığını ve zamanla attığını düşünüyorum daha önce böyle bir olay ile karşılaşan var mı acaba ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cam suyu deposu 2 parçadan yapılmış ve bu deponun birleşim yeri ayrıldığından dolayı su kaçırmaktadır. Nasıl ayrıldığı konusunda en ufak fikrim yok çünkü elimle bilinçli olarak oynatmaya çalıştığım halde bile en ufacık bir kıpırdama olmuyor haznede. Bunun üretim aşamasında düzgün montaj yapılmadığını ve zamanla attığını düşünüyorum daha önce böyle bir olay ile karşılaşan var mı acaba ?

Hocam hiç dikkat etmedim, en yakın zamanda bakıp buraya yazarım, üretim hatası ise garantiden kolaylıkla değiştirirler.

Hocam bu senenin başında kar yağışı nedeniyle yol kenarında dozerin biriktirdiği kar tümseğinin üzerinden geçmem gerekiyordu otoparka aracı park etmek için. Kar tümseği tampon ucunu geçiyordu yaklaşık yerden 25-30 cm kadar. Kar yarı buzlanmış sert bir tabaka olmuş. haliyle ilk sefer aşamadım, ileri geri birkaç sefer denedim. Sonunda buzlu tabakaya sürterek aştım orayı. Ertesi gün arabaya bindim camlara su tuttum otoparkta su kalmamış, doldururken fark ettim sızdırıyor. elektrikçi ustama götürüp söktürdüm ve baktık ki söylediğiniz gibi ek yeri ayrılmış. sıcak silikon ile yama yaptı elektrikli kaynakla tutturdu sızdırmıyor. Bu arada tampon ucuna baktım ki alt tarafının buz boyasını kazımış. farkında olmadığınız bir yere altını sürmüş olmalısınız. Bidon ve ek yeri kalitesiz değil bence. Arabanın altı alçak.
Geçmiş olsun. elektrikçi 20 TL Ye halletti.

Bugün servise götürdüm onlarda aynısını söyledi ve tek bir ücret dahi almadan ne sorunlarım varsa hepsini hallettiler ve tekrar iyi ki honda dedim :) [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Geri