Cam Suyuna Parlatıcı :)

Bugün bir arkadaş cam suyu için bulaşık makinası parlatıcısı koydu. Çok iyi oldu deyip duruyor. Psikolojiktir diyoruz ama :) Hiç bu vb şeyler deneyen oldu mu acaba?

Ynt: Cam Suyuna Parlatıcı :)

[quote author=mehmetzengin link=topic=259.msg2687#msg2687 date=1396020133]
Bugün bir arkadaş cam suyu için bulaşık makinası parlatıcısı koydu. Çok iyi oldu deyip duruyor. Psikolojiktir diyoruz ama :) Hiç bu vb şeyler deneyen oldu mu acaba?
[/quote]

Ben bulaşık detarjanı ve su karistirip koyuyorum daha iyi temizliyor birde cami cizmiyor köpüklü olunca :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar, bence koymayın kullandığınız kimyasallar kısa sürede silgeç lastiklerinizin bozulmasına neden olabilir.
Sonuç itibariyle dediğiniz ürünler kimyasal içerikli, silgeç lastiğinin kullanılan farklı kimyasallardan bozulma ihtimali çok yüksek, camsilden kazanayım derken silgeçten olmak daha zararlı olur ;)

Ben cam suyu için üretilmiş ürünlerden alıyorum. Şuan sonaxın bi ürününü kullanıyorum. şişeyi sıkıyosun üzerinde küçük bi hazne var oraya dolanı depoya boşaltıyorsun. Faydası var mı die sorana söliceğim eh işte sanki :) Psikolojik bile olabilir :) Ama duru sudan etkili sanırım ?

Ben cam suyu için üretilmiş ürünlerden alıyorum. Şuan sonaxın bi ürününü kullanıyorum. şişeyi sıkıyosun üzerinde küçük bi hazne var oraya dolanı depoya boşaltıyorsun. Faydası var mı die sorana söliceğim eh işte sanki :) Psikolojik bile olabilir :) Ama duru sudan etkili sanırım ?
Foto var mi ya da urun kodu?

eren53

0
Aracınız
bulaşık makinesi için olanını zamanında bende denemiştim camı çok güzel sildi eyvallah ama silecekler aşırı şekilde sesli çalışmaya başlamıştı

Aracınız
camsil varken neden bulasik detarjani :) ben mesela.camsil.koydum gecen gayet kokulu kopuklu tatminkar bir silme fiili icinde :)

Geri