Cam'dan gelen ses !!

Merhaba Kolay gelsin arkadaşlar. Ön yolcu koltuğu camını indirip kaldırırken ciddi şekilde bi ses geliyor son zamanlarda. Cam bi yere vuruyor gibi. Sizde aynı sorunu yaşayan var mıdır ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Kolay gelsin arkadaşlar. Ön yolcu koltuğu camını indirip kaldırırken ciddi şekilde bi ses geliyor son zamanlarda. Cam bi yere vuruyor gibi. Sizde aynı sorunu yaşayan var mıdır ?

Hocam aracınız FB7 ise bu problem olabiliyor, cam yarım açıkken de tıkırtı şeklide ses gelebiliyor, yaklaşık bir ay önce serviste bakım esnasında ses için test sürüşüne çıktık, ses cam krikosunun ayarının kaçmasından kaynaklanıyor.
Servis kriko ayarı yaparak problemi giderdi ;)

Bugün Cevizlibağ'daki Honda Cem'e uğradım. yarın sabah 8:30 randevu verdiler. En az 3 saat kalması gerekecek dedi. Bir de test sürüşüne çıkılacak emniyet kemerinden gelen ses den ötürü. Yapılan işlemlerden haberdar ederim.
*Hoparlör değişimi yapılmadı [MENTION=194]Can[/MENTION]

Aracı teslim aldım cam motorundan kaynaklanan bi sorunmuş tam cevabını alamadım. Emniyet kemeri tokasındaki ses içinde izolasyon için özel bi sprey sıktıklarını , bi kaç güne sesin kesileceğini söylediler. Bakalım görücez :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracı teslim aldım cam motorundan kaynaklanan bi sorunmuş tam cevabını alamadım. Emniyet kemeri tokasındaki ses içinde izolasyon için özel bi sprey sıktıklarını , bi kaç güne sesin kesileceğini söylediler. Bakalım görücez :)

Hadi geçmiş olsun, büyük ihtimal ses gelmeyecektir, ama bir yıl sonra yine tekrarlayabilir :)

sizde de nasıl bir şans varsa her problemi tecrübe etmişsiniz :) her ne olursa olsun honda apayrı bi dünya. Sorunlar , problemler çözülür. En azından yanımdan geçen araçlarda gözüm kalmıyor. Daha çok yanından geçtiklerim bi göz süzüyooor ;) iyi forumlar...

VA 9827

Geri