Camlara Su İtici

Ynt: Camlara Su İtici

Sonax da yaptiracagim haftaya. @worlds un paylastigi fotodakindendi galiba.

sonax vb yerlere para kaptırmayın bence, hem sallapati iş yapıyorlar hem de dünyanın parası.
para verdiğinize göre bari yaptıkları iş iyi olsa! profesyonel bir ekip bekliyorsun ama bildiğin sanayi esnafı, tek farkları arkaları biraz daha kalkık.
bence uygulanacak ürünü kendiniz alıp uygulayın. bu tarz şeyler kısa ömürlü oluyor, ürünü alırsanız kendiniz birden fazla kez uygularsınız en azından..

Wordls

0

Yok yanlar silecek olmadigi icin surulen sey uzun kaliyo surekli yenilemeye gerek yok.
Dun wax surdum guzel oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sonaxta yaptiracaginiza kendiniz alıp yapsaniza. Kimbilir kaç para vereceksiniz. Bir numarası da yok yapılan işlemin. Ha paket içerisinde yapılacaksa o ayrı...

Ben daha yeni uyguladım. Ömrünü bilemem. Fakt şu kadar söyleyim. Geçenki yağmurda yanımdan geçen araç su sıçrattı, sileceği çalıştırmadım bile. Su çarptığı gibi yansıdı kayboldu :) ömrü bakalım ne olacak? birde hemen hemen yarı fiyatına alman marka bi ürün gördüm adı percenta. birde nanolife diye bi marka var o nasiol ile aynı fiyat. bunu bi görelim bakalım.

Aracınız
izmit Sonax da boya koruma yaptirdim adamlar krom aksesuarimi zedeledi zarar verdi.koruma dedikleri de hikayeden ibaret. Pasta cila atiyolar.araç yikama fırça ile yapılıyor..yani su kaydirici felan basit işler kendiniz yapın bence..piyasada dogru duzgun çalışan çok az.

Aracınız
Hocam izmitte sanayide ziebart cok iyiydi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
2 yıldan uzun süre sonra konuyu hortlatayım :) ben de bugün, migros kipa bim a101 şok gibi marketlerde rahatlıkla 3 lira civarında bulabileceğiniz silikonlu cam sil ile hem camları sildim hem de lastikleri parlattım :) arabamı kendim yıkadığım için her yıkama sonrası kullanıyorum profesyonel bir ürün ve uygulama değil ama çok çok ucuz ve keyifli :) tavsiye ederim

Geri