Civic FC5 Çamurluk Park Lambası

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar arabam beyaz aşağıdaki gibi füme tonlarında çamurluk ledi yaptırmak istiyorum bu tarz yaptıran oldumu daha önce tavsiye ve yorumlarınızı alabilirim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Gereksiz pahalı hocam. Üstüne siyah film çekip, içindeki ampül koduna göre led alınabilir.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021

mturker

Özel Üye
Benimde aklıma geldi açıkçası normal cam filmi olur sanırım ama kim yapar tabi o da muamma :)
Aksesuarcı herkez yapar, bende yapıcam far flimi cekıp beyaz Led şeklinde, muayenem yaklastı o yuzden ellemiyorum... Arkadasın dedıgı gıbı gereksiz pahalı. 50 tlye bakar komplesi...
Not normal cam filmi olmaz,far filmi olması gerekiyor..

Honda MaDnEsS

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Aksesuarcı herkez yapar, bende yapıcam far flimi cekıp beyaz Led şeklinde, muayenem yaklastı o yuzden ellemiyorum... Arkadasın dedıgı gıbı gereksiz pahalı. 50 tlye bakar komplesi...
Not normal cam filmi olmaz,far filmi olması gerekiyor..

Honda MaDnEsS
Bugün yaptırdım aksesuarcıda siyah film çektiler 5 dk lık işlem. Foto koyarım bence gayet güzel durdu gündüz piano black kuşak gibi duruyor. Gece lambası yandığında ayrı bi hoş duruyor. Muayene benimde aklıma geldi kusur olarak geçermi ki çamurluk lambası?

mturker

Özel Üye
Bugün yaptırdım aksesuarcıda siyah film çektiler 5 dk lık işlem. Foto koyarım bence gayet güzel durdu gündüz piano black kuşak gibi duruyor. Gece lambası yandığında ayrı bi hoş duruyor. Muayene benimde aklıma geldi kusur olarak geçermi ki çamurluk lambası?
Aracınız beyazsa ayrıca guzel durmuştur gunduzlerı,
bence iyi yapmışsınız flim cekmeyle cunku kucuk parcaya o kadar para hakkı degıl, arabanın kalitesine gore bazı urunlerin fiyatları,
Valla hıc bılmıyorum gecer mı gecmezmi, eger gecmez sorun olacaksa 1 dk da sokersınız, istasyona girmeden motor şase no okurken sorarsınız gorevliye,

Honda MaDnEsS

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Aracınız beyazsa ayrıca guzel durmuştur gunduzlerı,
bence iyi yapmışsınız flim cekmeyle cunku kucuk parcaya o kadar para hakkı degıl, arabanın kalitesine gore bazı urunlerin fiyatları,
Valla hıc bılmıyorum gecer mı gecmezmi, eger gecmez sorun olacaksa 1 dk da sokersınız, istasyona girmeden motor şase no okurken sorarsınız gorevliye,

Honda MaDnEsS
Zaten muayeneye 3 yıl var o zamana kadar söker bi yenilerim olmazsa :) tazikli sufan etkilenirmi peki bu melet?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

mturker

Özel Üye
Zaten muayeneye 3 yıl var o zamana kadar söker bi yenilerim olmazsa :) tazikli sufan etkilenirmi peki bu melet?
Oooo baya varmıs
Hıc bısey olmaz uclarını ıyı soktuysa yapıstırırken aksesuarcı. Cunku bende daha onceden fd6 Aracıma komple far flimi çektırmıstım baya kullanıldı yıkandı vs etkılenmedi. Hayırlı olsun

Honda MaDnEsS

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Oooo baya varmıs
Hıc bısey olmaz uclarını ıyı soktuysa yapıstırırken aksesuarcı. Cunku bende daha onceden fd6 Aracıma komple far flimi çektırmıstım baya kullanıldı yıkandı vs etkılenmedi. Hayırlı olsun

Honda MaDnEsS
Sağolasın valla görünürde taş gibi oldu dön makinesiyle iyice yapıştırdı umarım kalkmaz 1 gün yıkama sadece dedi.

Geri