Çamurluk ve A Sütunu Birleşiminde Çizik

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba,
Kısmetse pazartesi günü FC5 kasa ile Honda severler arasına katılacağım.
Alacağımız araç sahibinin bildirdiğine göre kazasız değişensiz. Tabiki ekspertiz yaptıracağız.
Ancak aracı biz bakmaya gittiğimizde bir şey dikkatimizi çekti ve sahibide buna bir yorum getiremedi.
Detaylı resmini çekmedim o yüzden sadece nerede olduğunu işaretledim.
İşaretlediğim noktalarda iki tarafta da hem çamurlukta hemde A stünunda tam birleşim yerinde toplam birkaç cm lik alanda çiziğe benzer izler var. Çizik değil bu arada, çizik benzeri izler.
İşin garibi bunun iki tarafta da aynı yerlerde olması.
Şimdi düşünürken aklıma geldi aynı çizik benzeri izler benim şu anki Astra H aracımın kapı kollarının içlerinde var.
Bu tür bir durumla karşılaşan oldu mu?

Ekran Resmi 2021-07-09 22.30.40.png

Aracınız
Civic FB7 2013
işlem olabilir
göçük düzeltme olabilir
belkide önemli bişey yok.
Tarcanlar ekspertize götürmenizi tavsiye ederim

gunesec

Özel Üye
Merhaba,
Kısmetse pazartesi günü FC5 kasa ile Honda severler arasına katılacağım.
Alacağımız araç sahibinin bildirdiğine göre kazasız değişensiz. Tabiki ekspertiz yaptıracağız.
Ancak aracı biz bakmaya gittiğimizde bir şey dikkatimizi çekti ve sahibide buna bir yorum getiremedi.
Detaylı resmini çekmedim o yüzden sadece nerede olduğunu işaretledim.
İşaretlediğim noktalarda iki tarafta da hem çamurlukta hemde A stünunda tam birleşim yerinde toplam birkaç cm lik alanda çiziğe benzer izler var. Çizik değil bu arada, çizik benzeri izler.
İşin garibi bunun iki tarafta da aynı yerlerde olması.
Şimdi düşünürken aklıma geldi aynı çizik benzeri izler benim şu anki Astra H aracımın kapı kollarının içlerinde var.
Bu tür bir durumla karşılaşan oldu mu?

Ekli dosyayı görüntüle 265761
Belki branda, çadır vb takarken çizdiler. Aklınıza kötü bnşr şey getirmeyin. Detaylı inclemeyle anlaşılır.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu arada İstanbul'da yeşil oto expertize götüreceğim.
Tecrübe eden var mı?
Kocaeli tarcanlar biraz uzak kalıyor yoksa bende orayı isterdim

Aracınız
Civic FD6 2011
merhabalar

aracın kapı fitillerini çekip punto ları kontrol edin eğer amator olarak yapılan bir işlem varsa belli eder

Aracınız
Ön cam değişmiş.
Tel ile ara silikon keserken o kısımlarda maalesef tel izi oluşabiliyor ki hernekadar kaportayı gelmesin diye mukavva konsa bile.
Eski aracımda çizik şeklimde boyayı bile kaldırmıştı ve rötüş yapmışlardı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Belki bir problem yoktur.İyi bir ekspertize götürün.Varsa sigortacınızdan araç ile ilgili kaskodan bir işlem yapılmış mı?Tarcanların İstanbul Kadosanda bir yer açtığını gördüm.Zamanında bir araç bakarken,araçları kapalı garajda 1 karış arayla park ettiklerinden araçlara ön kapı camlarından giriyorlardı.Tabiki tüm kapı çıtaları çizik içindeydi.Hakkınızda hayırlısı olsun,inşallah iyi çıkarda alırsınız.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba
Bu gün arabayı aldık.
Araçta boya değişen yok. Bu başlıktaki bahsi geçen çizgilere ise expertiz de bir şey söyleyemedi. Sahibide bilmiyorum diyor.
Haliyle oraları görmezden gelerek aracı satın aldık.
Yanlız klimada bir gariplik farkettim onu da ana konu olması için ayrı bir başlıkta açacağım şimdi
Teşekkürler.

gunesec

Özel Üye
Merhaba
Bu gün arabayı aldık.
Araçta boya değişen yok. Bu başlıktaki bahsi geçen çizgilere ise expertiz de bir şey söyleyemedi. Sahibide bilmiyorum diyor.
Haliyle oraları görmezden gelerek aracı satın aldık.
Yanlız klimada bir gariplik farkettim onu da ana konu olması için ayrı bir başlıkta açacağım şimdi
Teşekkürler.
Hayırlı olsun güle güle kullanın

Geri