Candan market Motul yağ hk.

Ad Soyad
İsmail
Aracınız
Civic FB7 2016
Arkadaşlar herkese hayırlı günler forumda yeni sayılırım bu ilk mesajım. 2016 model fb7 kasa Civic sahibiyim 70.000 bakımı için motor yağı arayışı içerisindeyim. 0w20 Motul eco lite kullandım geçen bakımda trendyoldan otoexpress isimli satıcıdan almıştım sanki Orjinal gibiydi ama içimde bi kuşku var. Soruma gelecek olursak yine internetten Altunpetrol isimli satıcıdan eneos yağ alma fikrimde var Orjinal midir daha önce kullanan ya da bilgisi olan var mı? diğer konu da candan mühendisliğe ait candanmarket ismli siteden Motul eco lite 0w20 motor yağı var orası Orjinal midir malum Motul piyasada en fazla çakması olan yağların başında geliyor. Bunların dışında Motul ve eneos için Orjinal yağ alabileceğim site varsa öneriye açığım forumda baya araştırdım fakat detaylı yazı pek bulamadım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar herkese hayırlı günler forumda yeni sayılırım bu ilk mesajım. 2016 model fb7 kasa Civic sahibiyim 70.000 bakımı için motor yağı arayışı içerisindeyim. 0w20 Motul eco lite kullandım geçen bakımda trendyoldan otoexpress isimli satıcıdan almıştım sanki Orjinal gibiydi ama içimde bi kuşku var. Soruma gelecek olursak yine internetten Altunpetrol isimli satıcıdan eneos yağ alma fikrimde var Orjinal midir daha önce kullanan ya da bilgisi olan var mı? diğer konu da candan mühendisliğe ait candanmarket ismli siteden Motul eco lite 0w20 motor yağı var orası Orjinal midir malum Motul piyasada en fazla çakması olan yağların başında geliyor. Bunların dışında Motul ve eneos için Orjinal yağ alabileceğim site varsa öneriye açığım forumda baya araştırdım fakat detaylı yazı pek bulamadım.
Candandan alım motul kullanın içiniz kafanız rahat olsun

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ben otoexpresten alışveriş yaptım. Devamlı 5w40 motul x-cess alırım. Üründe herhangi bir problem görmedim. Gmail'den e-fatura atıyorlar. Orada açıklama yapma ihtiyacı hissetmişler.

Merhabalar, OtoExpress firması olarak 8 yılı aşkın bir süredir %100 mağaza profili ve müşteri memnuniyetini ile tüm platformlarda "Motul" markasını satmaktayız. Firmamız yetkili bölge distribütörü haricinde hiçbir firmadan tek bir adet dahi yağ almamıştır ve almayacaktır. İnsan vücudunda ki kan görevi gören madeni yağ riske atılabilecek bir ürün değildir bu yüzden en ufak bir pürüz olmadan direkt olarak resmi bölge distribütöründen ürünlerimizi temin ediyoruz ve adınıza faturalı olarak gönderiyoruz. Maalesef çok fazla bilgi kirliliği var. Örneğin tüm Motul serilerin de "QR" kod aranıyor bu doğru bir bilgi değil, Motul'un sadece Mercedes Benz onaylı yağlarında QR kod bulunuyor ve QR kod Mercedes Benz sitesine yönlendiriyor. OtoExpress'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sipariş ve ürünle alakalı tüm sorularınızı hafta için 8.30-18.00, hafta sonu 8.30-15.00 arası 0541 644 66 84 numaralı whatsapp hattımıza iletebilirsiniz.

Son düzenleme:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
N11 üzerinden tozlumadeniyag isimli satıcıdan yıllardır alıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Yağları orjinal. Buradan alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FD6 2009
Altun petrolden daha önce mobil yağ aldım, sorun yaşamadım. Candanda sorun yaşamazsınız. Şu anda dil kullanıyorum hem yerli hem uygun fiyatlı.

Aracınız
Civic FB7 2012
n11 üzerinden "yağ çarşısı" satıcısından aldım 4 bakım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım orijinallik anlamında, fatura da yolladılar her aldığımda

Geri