Çatlak cama öneri

Aracınız
Civic FC5 2018
Tüm forum üyelerimize selamlar. Başlık biraz abes oldu ama aklıma bu geldi :)
Geçtiğimiz yıllarda yol çalışması yapılan bir yerden taş fırlaması sonucu ön camda çok büyük olmayan bir çatlak oluştu.
İlk başlarda bir işlem yapmadık sonrasında ise o kısma siyah folyo çektirdik. Ancak şu an fark ettim ki böyle daha çok göze batıyor.
Sizin bir öneriniz var mı bu konuda? Türk bayrağı yapıştıralım diye düşündüm ancak o da sol camda biraz değişik durabilir.

Çatlak hali
005 (2).JPG

Kaplamalı hali
1632653322857.png

Aracınız
Civic FB7 2013
Benim de bu konuyla alakalı sorum olcaktı.
Ön cam çatladı bayağı da yayıldı. yeni kasko döneminde değiştirmek istiyorum. O zamana kadar idare edecek çatlak kapatıcı sprey yapıştırıcı vs var mı kullanan tecrübe eden varsa bilgi verirse çok makbule geçer. Internette bazı ürünlerin tamamıyla kapattığı söyleniyor ama bana hiç de inandırıcı gelmiyor

mturker

Özel Üye
Tüm forum üyelerimize selamlar. Başlık biraz abes oldu ama aklıma bu geldi :)
Geçtiğimiz yıllarda yol çalışması yapılan bir yerden taş fırlaması sonucu ön camda çok büyük olmayan bir çatlak oluştu.
İlk başlarda bir işlem yapmadık sonrasında ise o kısma siyah folyo çektirdik. Ancak şu an fark ettim ki böyle daha çok göze batıyor.
Sizin bir öneriniz var mı bu konuda? Türk bayrağı yapıştıralım diye düşündüm ancak o da sol camda biraz değişik durabilir.

Çatlak hali
Ekli dosyayı görüntüle 266450

Kaplamalı hali
Ekli dosyayı görüntüle 266451
Aynısından aynı sekil aynı Ebat dıger tarafada yaptırın o zaman Bı tık goze hos gorunebılır gecıcı olarak...

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri