cd çalar hakkında

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba aracım da orjinal cd çalar var ama mp3 hazırladım çalmiyor. Bizim araçlar mp3 çalıyor mu çalıyor sa nerde yanlış yapıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar Merhaba aracım da orjinal cd çalar var ama mp3 hazırladım çalmiyor. Bizim araçlar mp3 çalıyor mu çalıyor sa nerde yanlış yapıyorum.

Başka bir usb ile denediniz mi?
Usb yi biçimlendirip tekrar deneyin, mp3 leri tek tek atmayın blok halinde tek seferde atıp teyibe bağlayın.

Aracınız
Cd yazılırken eskiden nero programından seçerdik mp3/track/mp4 formatı diye. Belki öyle bir seçeneği seçmeniz gerekiyordur.
Ve Cd ye müzik video atarken yazma hızını minimum seçmeniz gerekebilir. Hızlı yazımda müzik kalitesi farkediyor ve belki bu yüzden okumuyor olabilir.
Tekrar mp3 seçeneği var ise onu seçin ve en yavaş hızda yazınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

hocam ses cd si oluşturarak track olarak atmanız lazım...ancak asıl sorun şu...aracın orijinal teybi her marka cd yi okumuyor..aynı sorunu bende yaşadım..çözüm şarkıları sony marka cd ye yazacaksın...ben bi kaç marka denedim en son sony aldım..sony cd ye yazdır track olarak çalıyor...yani kısaca bizim araçlar her marka cdyi kabul etmiyor :)

Aracınız
Çok ilginç hocam ozaman bi sony cd bulup şarkıları yazdırıp deniyorum. Teşekkürler

Aracınız
Track olması çok saçma değil mi. Mp3 olarakta çalması lazım. 2007 civic bile mp3 çalıyordu.
2006 öncesi track olarak kullanılabilir. Araç modelini belirtmediğiniz için

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri