Cep telefonu secimi hakkinda

Trust

0
Aracınız
Sony tavsiye etmiyorum 6 ayda yeni cihaz çıkarıyor .
Samsung serisinden alsam kesinlikle note 4 alırım ben g3 kullanıyorum keşke acele etmeyip note bekleseydim.

Aracınız
hocam htc m9 kesinlike düşünmen gereken bir telefon olmalı. apple iyi hoş süper telefon ama çok kısıtlı kalıyor. Bende apple kullanıcısı olaraktan bir sonraki telefonum kesinlikle android olacak. Eğer samsung da boyutu önemli değil dersen note 4 çok güzel telefon.

Sony tavsiye etmiyorum 6 ayda yeni cihaz çıkarıyor .
Samsung serisinden alsam kesinlikle note 4 alırım ben g3 kullanıyorum keşke acele etmeyip note bekleseydim.
Abi gecen hafta forumdaki malum kisiye sinirlenip teknosadan esime note 4 aldim. Biraz baktim ama hosuma gitmedi. Hizi goruntusu kamerasi falan super ama telefon cok buyuk. Canta tasimiyorum. Cebe sığabilitesi olan bisey lazim :)

Trust

0
Aracınız
Hamama giren terler Android aldın mı ölüsü 5.5 note zaten 5.7 sanırım bende eşime aldım ilk zamanlar memnun olmasada son günlerde alıştı ki sesi kesildi

Abi gecen hafta forumdaki malum kisiye sinirlenip teknosadan esime note 4 aldim. Biraz baktim ama hosuma gitmedi. Hizi goruntusu kamerasi falan super ama telefon cok buyuk. Canta tasimiyorum. Cebe sığabilitesi olan bisey lazim :)

Kesinlikle iphone 6 almalısın tavsiye ederim ben plus kullanıyorum büyük olmasın diyorsan iphone 6

Ölü 1 değilki ağlayasın; Deli 1 değilki bağlayasın.

Leo

0
28 inde LG G4 çıkacak G3 alacaksanız 32gb alın 3gb ram var diğerinde 2gb ram var. İkisi arasında 100-200 lira fark var. Xperia Z4 de yakın tarihte çıkacak. Bu telefonlar çıkınca illaki g3 ve z3 ün fiyatları oynar. Z3 için ısınma ve ekranda sararma problemleri oluyor diyolar. Telefonu öven çok bi o kadar mutsuz olanda var. Bana sorarsanız en iyi telefon fiyat performans en iyi olanı. LG G4 ü bekliyorum ben. S6 zaten alınmaz o paraya modifiyeli serçe alırsınız. :) benim tavisyem telefon alacaksanız haziran gibi almanız.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Ben şu anda alacak olsam LG G3 alırım. (32 Gb) G3 ün duyduğum sıkıntısı çerçevede çatlamaların oluştuğu. Şu an kullandığım telefon modifiyeli S3 :) Telefonda sık sık farklı romları yükleyen ve kısıtlanmaya sevmeyen biri olarak son model de olsa Iphone kesinlikle almam.

Aracınız
sony kullanmıştım memnun kalmadım, samsung alınacaksa ve iki elle kullanmak sıkıntılı olmayacaksa note serisi alınmalı bence.Şu an lg g2 32gb kullanıyorum memnunum. fiyat performans telefonu. Telefon değiştirecek olursam tercihim iphone olacaktır.

meizu mx4 pro 32 gb şuan akıllı telefonlar içinde birinci sırada benchmark testlerinde fiyatta uygun araştır görürsün

Geri