Civic FC5 Chip tuning

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar aranızda civic fc5 kasaya yazılım attıran var mı ? Ben yaptırmayı düşünüyorum turbosuz motor yavaş geliyor biraz ve aradığım çoğu yer yapamıyoruz diyor bir iki yer yaparız dedi onlara da pek güvenemedim yaptıran varsa nereden yaptırdığını ve memnun kalıp kalmadığını söyleyebilir mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Atmosferik motora yazılım boşuna masraf olur hocam kaliteli olan markalar zaten yapmıyorlar bence civic seviyor sanız ve performans istiyor sanız 1.5 turboya geçmelisiniz.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Atmosferik motora yazılım boşuna masraf olur hocam kaliteli olan markalar zaten yapmıyorlar bence civic seviyor sanız ve performans istiyor sanız 1.5 turboya geçmelisiniz.

Evet hocam en başında 10 lira daha verip onu almadığıma pişmanım şuanda 1.5 modele geçmem biraz zor gözüküyor o yüzden bunu araştırıyorum geçme imkanım olsa şuan direk geçerdim

Evet hocam en başında 10 lira daha verip onu almadığıma pişmanım şuanda 1.5 modele geçmem biraz zor gözüküyor o yüzden bunu araştırıyorum geçme imkanım olsa şuan direk geçerdim

Forumdan bir kişi fb7 için açık hava filtresi gibi bir kaç parçayı değiştirerek bir tık daha performans artışı sağlamıştı geçmiş konuları bir araştırın ister seniz hocam.

Forumdan bir kişi fb7 için açık hava filtresi gibi bir kaç parçayı değiştirerek bir tık daha performans artışı sağlamıştı geçmiş konuları bir araştırın ister seniz hocam.

Evet o konuya baktım fc5 içinde aynı durum olur mu acaba

Geri