Cift uclu egzos cıkışı

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2016 model fd7 civic aracıma body kit yaptırdıktan sonra çift cıkıslı egzos yaptırdım aklıma takılan bir konu var bu yaptırdıgım egzos cıkısı krom cift katmanlı bu egzos ucu cok ısınırsa eger arka tampon eki ısıdan dolayı eritirmi bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevinirim
625e55f5f47372303b0099967ece18d2.jpg
625e55f5f47372303b0099967ece18d2.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsidan kaynaklanan sorun yasamazsiniz. Tek yasayabileceginiz sikinti egsozun difuzore degmesi sonucu cikan ses olacaktir. Keyifle binin ben 3 seneye yakin bu sekilde bindim sikintisiz.

CivicTR Mobile App

Aracınız
Kasa kodunuz fb7 [MENTION=6468]ugur@topal[/MENTION]

Sagol hocam aydınlattıgın icin egzos ısınır dıfuzoru eritirmi die aklıma cok takılıodu 1 haftadır. Boyle kullanıyorum titreşimle alakalı rahatsız edici bi ses yok su an icin eger olursa difuzorun kenarlarını biraz daha kestirip degmemesini saglasam egzosun o problemde cozulur sanırım

dnzkrt

0
Sagol hocam aydınlattıgın icin egzos ısınır dıfuzoru eritirmi die aklıma cok takılıodu 1 haftadır. Boyle kullanıyorum titreşimle alakalı rahatsız edici bi ses yok su an icin eger olursa difuzorun kenarlarını biraz daha kestirip degmemesini saglasam egzosun o problemde cozulur sanırım

Bir hafta da olsa olurdu benimki 2. Günde fark ettim. Bende difizor yok bu arada. Malzemeden fark edebilir ama temkinli olun :)

Valla hocam icime kurt dusurdun bu mesajından sonra yetkili servise gittim gosterdim cok ısınırsa bi ihtimal difuzoru eritebilir dedi yaptırdıgım egzoscuya goturdum dunya turu at dedi kontagı kapatmadan istersen dedi plastigi eriticek kadar ısı yaymaz dedi egzos zaten difuzore tam degmio aralık var kucukde olsa 1 haftadır bi sey olmadıysa artık devam

Aracınız

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Modifiyeli semaver [MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION] :)
Modifiye aşktır yazan tofaşçı kardeşler aklıma geldi nedense.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri