Çıkmacılar ve Parçacılar hk.

cagano

0
Tüm honda severlerin şehir veya bölgelerde bildikleri honda çıkmacı veya parçacıların nerede olduklarını yazarak hepimiz yararlanmış oluruz diye düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tüm honda severlerin şehir veya bölgelerde bildikleri honda çıkmacı veya parçacıların nerede olduklarını yazarak hepimiz yararlanmış oluruz diye düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

Güzel düşünce :eek:k:

Aracınız
Ankara'daki hondaotomotiv kaliteli yedek parça hususunda çok güvenilir bir adres. Bilhassa ufak şehirlerde Japoncu adı altında dandik ürünleri yüksek fiyata satan dükkanlar yerine kaliteli Japon üretimi yedek parçaları uygun fiyata alabileceğiniz bir yer. Biraz reklam yapar gibi oldum sanki ama burayı bulmadan önce 3 senedir çektiklerimi bilseniz az bile yazdığımı söylerdiniz. :)

Bana bu far yıkama Tampon kapağı lazım bir tane :)

LG-P970 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konunun üzerinde durulması bizim için önemli yardımcı olacak bilgileri paylaşabilir sek iyi olacağına inanıyorum. Ben Zonguldak ta yım ve burada Honda mı kime göstereyim bilmiyorum.

VIA_P2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu konunun üzerinde durulması bizim için önemli yardımcı olacak bilgileri paylaşabilir sek iyi olacağına inanıyorum. Ben Zonguldak ta yım ve burada Honda mı kime göstereyim bilmiyorum.

VIA_P2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet konu dört seneyi geçmiş canlandırmak lazım. Parça için baya konu açan üyemiz var. Bencede çok önemli.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri