cıtroenden az seatdan fazla satan honda

Eray abi aslinda yazilanlarin hepsinde haklilik payı var. Ondan dolayi ne desek boş. Japonu bilen biner abi :)

mengu

0
Aracınız
Bizim amacimiz da milletimiz sorunsuz araclar alsin diye zaten. Mitsubishi kullandim ayni. Toyota kullandim ayni. Honda tesadüf aldim 30bin olmak uzere ama 99model 500bin kmden fazla civic vardi santiyemizde dikkat santiye. komsum yillar once bi mazda aldi simdi kacinci mazdasi bilmiyorum. Istiyoruz ki milletimiz bundan faydalansin. Satislar da artarsa belki yalitim vs de daha hizli gelisir.

99 model kaç bin kilometre??

99 model kaç bin kilometre??
Santiyede 99 model sedan bir civic vardi. Kilometre sayac teli 485000de kopmuş. Ama hangi sene kopmus bilen yok. Sorduğum kişi bana bu araba verileli 1seneden fazla oldu aldigimda kopuktu demisti. Insaat santiyesinde kimlerin kullandigi bile belli degil düşünün artik.

Aynen öyle kardesim irgattan öte olmustu. Bende de 280binde toyota hillux vardi enson. Ondan once de 300kusur binlerde yine km sayaci calismayan bi Mitsubishi pickup vardi. Benden sonra bi 4sene daha kullandilar motora yağ koymamislar motor yandiydi :) benim japon hastaligi oradan geliyor.

Geri