Civic 1.5 turbo gaz pedalı

100 bine araba alıp da kullanma kılavuzunu okumayan arkadaşlara hayret ediyorum. Kick down olayı (bu arada bende fb7 var) viteslerin olduğu 167 veya 267 nolu sayfada yazıyor.
sayın maksu nikli arkadaşım. burası bilgi alışverişi yapılması için kurulmuş bir platform. kimseye hakeret edilmemiş bir soru sorulmuş ve cevabı alınmış. sizlerde sağolun vakit ayırıp sayfa bilgisi vermişsiniz ancak konuya giriş eleştiriniz konuyu açan olarak hoşuma gitmedi. saygılar

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
100 bine araba alıp da kullanma kılavuzunu okumayan arkadaşlara hayret ediyorum. Kick down olayı (bu arada bende fb7 var) viteslerin olduğu 167 veya 267 nolu sayfada yazıyor.
sayın maksu nikli arkadaşım. burası bilgi alışverişi yapılması için kurulmuş bir platform. kimseye hakeret edilmemiş bir soru sorulmuş ve cevabı alınmış. sizlerde sağolun vakit ayırıp sayfa bilgisi vermişsiniz ancak konuya giriş eleştiriniz konuyu açan olarak hoşuma gitmedi. saygılar

Değerli arkadaşım. Beni ne kadar tanırsınız bilemem ancak belki paylaşımlarım ile bir şekilde rast gelmişsinizdir. Hiç bir üyeye (1 veya 2 kişi hariç onlarda tutumları nedeniyle banlandı) kasıtlı veya kasıtsız farklı bir tutum veya ters bir davranış sergilemeyiz. Buradaki eleştirim şahsi değil geneledir. Sadece bir araç için değil bunu nesneye kadar indirgeyebiliriz. Bu cümlemi her ortamda söylemekten de çekinmem. Bir dünya para veriyoruz servise gidiyoruz bizden bilgisiz adamlara hem para veriyoruz hem de akıl alıyoruz. Elin adamı dediğimiz adamlar aseton alsa malzeme bilgi formunu isterken sizi bu durum neden rahatsız etti bilmiyorum ve şahsım adına üzüldüm. Ancak tekrar etmekten de çekinmiyorum. Aldığımız araçlar yüksek teknoloji ürünleri ve tek tuşla 3 ayrı işlem yapılabiliyor. O kadar para verdikten sonra lütfen kullanım kılavuzunu okuyun.

Özetle yazım size değil geneledir , şahsi bir mesaj olsa sizi etiketlerdim. İstatistiklerde en çok etiketleyen forumda 2. kişiyim. Konuyu uzatma taraftarı olmayan biri olarak her üye ilk dk dan itibaren konu başlatabilir ve yazdıklarında bir şey yoksa silinmez.

Keyifli sürüşler.
[MENTION=7660]airkasim[/MENTION]

rs sedanda ve diger civic nodellerinde gaz pedalinin altinda boyle bir dugme yok. bu dugmeye kadar eco modda arac yine devir yukseltip serilesiyor ancak turbo basinci ve devir asiri tuketime kacmadan belirli bir sinirda kaliyor misal arac bubdugmeye basana kadar 140 hp gibi davraniyor ancak bu sert dugmeyi ezdiginiz anda turbo en yuksek basinc ile calisiyor ve devir redline alti hareket sergiliyor. Malesef sedan rs lerde bu yok. onlarda pedal en sona dayandiginda bunu yapiyor.

Geri