Civic FC5 RS Civic 1.5 turbo tavsiye

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
hocam çok teşekkür ederim o kadar detaylı anlatmışsınki. son paragrafa kadar tamam sorun yok dedim ama benim araç dizel. 2018 İ-Dtech. dizellerde olmaz demişsin ya, bendeki gibi bir durumda yine normal diyebilirmiyiz.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
120hp lik Honda nın dizelinin turbosuna kolay kolay birşey olmaz, DPF nin sağlığı açısından sürekli kısa mesafe yapmamaya özen gösterin yeterlidir.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Yorum yapan tüm kullanıcılara candan teşekkür ederim. Özellikle Eren hocam :)

Aracı dün aldım. İzmir'den Bursa'ya 250km yol geldim, çok çok çok keyifliydi. FB7'nin yol tuşuna hayran kalmıştım, bunu ise tanımlamak mümkün değil. Tren gibi dönüyoruz ona rağmen içeride hiçbir yığılma yok.

Motoruna diyecek yok, CVT ise gerçekten tam istediğim türden bir şanzıman. Ekonomik kullanıma son derece elverişli. Turbo basınç göstergesi olması ise apayrı güzel bir özellik.

Alıştıkça izlenim tartışma konularında daha görüşürüz. Çok çok teşekkürler.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Hayirlisi olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanın.Bizde eskiden 2009 civic vardi.Ona göre yol tutuşu çok iyi,genişlik ve bagaj hacmide gayet iyidir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yorum yapan tüm kullanıcılara candan teşekkür ederim. Özellikle Eren hocam :)

Aracı dün aldım. İzmir'den Bursa'ya 250km yol geldim, çok çok çok keyifliydi. FB7'nin yol tuşuna hayran kalmıştım, bunu ise tanımlamak mümkün değil. Tren gibi dönüyoruz ona rağmen içeride hiçbir yığılma yok.

Motoruna diyecek yok, CVT ise gerçekten tam istediğim türden bir şanzıman. Ekonomik kullanıma son derece elverişli. Turbo basınç göstergesi olması ise apayrı güzel bir özellik.

Alıştıkça izlenim tartışma konularında daha görüşürüz. Çok çok teşekkürler.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayırlı olsun hocam :)

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı uğurlu olsun hocam. Güzel günlerde kullanın. :)

Geri