Civic 2003 çizikler ve yapılacaklar hakkında bilgiye ihtiyacım var

Aracınız
Civic ES7 2003
Kıymetli arkadaşlar saygılar. 2003 model civic sahibiyim. aracımı yeni aldım. Araçta bir kaç parça derin çizikler var. Onları kapatmanın bir yolu var mı ve araca yapılacak, göze hoş gelecek modifikasyonlar için yardımlarınıza ihtiyacım var. Neler yapılabilir, neler tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG-0976.jpg
    IMG-0976.jpg
    125.6 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG-0977.jpg
    IMG-0977.jpg
    102.9 KB · Görüntüleme: 36

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kıymetli arkadaşlar saygılar. 2003 model civic sahibiyim. aracımı yeni aldım. Araçta bir kaç parça derin çizikler var. Onları kapatmanın bir yolu var mı ve araca yapılacak, göze hoş gelecek modifikasyonlar için yardımlarınıza ihtiyacım var. Neler yapılabilir, neler tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim

> Yeni aracınız hayırlı olsun.
> Tırnak geçen derin çizikler için pasta ne yazık ki kapatmaz. Benim bildiğim çizik gitmesi için macun atıp boyanması gerek. Aracın boyası güzel duruyor. Bence ellemeyin. Boyacılar ilede bir görüşebilirsiniz.
> Modifiyenin sınırı yok. Nasıl bir tarzınız var ona göre hareket edilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2003
Teşekkür ederim evet boya ve kozmetik olarak çok temiz araba. Sadece çizikler bazen göze batıyor :) modifiye olarak önce spor yay düşünüyorum yada coilover tam emin değilim. Teşekkür ederim:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim evet boya ve kozmetik olarak çok temiz araba. Sadece çizikler bazen göze batıyor :) modifiye olarak önce spor yay düşünüyorum yada coilover tam emin değilim. Teşekkür ederim:)

Rica ederim. Normal yayları küçük. Araç orjinal olarakda yere yakın 5 kişi ile kasisde egzoz borusu yalayıp geçiyor. Yüksek hızda aracın dengeside önemli. Yay kesme ve presleme işine asla girmeyin. Kaliteli coliver olursa anca düşünülebilir. Başaran ismini çok duyuyorum. Birde taktık bitti değilde aracı denge ayarı yapıp ona göre takılması lazım. Biraz emek ve dikkat isteyen iştir.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Profesyonel rötuş kalemiyle çiziği, aracınızın boya koduna özel rötuş boyasıyla doldurun.

Üzerine ince zımpara uygulayarak rötuşun kalın olan bölümlerini boyayla eşit seviyeye ve pürüzsüz hale getirin.

Zımparanın oluşturduğu çizikleri pasta yardımıyla alırsanız, rötuş boyasının rengi aracın rengiyle iyi tuttuğu taktirde çok çok yakınından bakılmadığı sürece belli olmaz.
Screenshot_20200722_140031_com.huawei.himovie.overseas.jpegScreenshot_20200722_140035_com.huawei.himovie.overseas.jpegScreenshot_20200722_140038_com.huawei.himovie.overseas.jpeg

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic ES7 2003
Profesyonel rötuş kalemiyle çiziği, aracınızın boya koduna özel rötuş boyasıyla doldurun.

Üzerine ince zımpara uygulayarak rötuşun kalın olan bölümlerini boyayla eşit seviyeye ve pürüzsüz hale getirin.

Zımparanın oluşturduğu çizikleri pasta yardımıyla alırsanız, rötuş boyasının rengi aracın rengiyle iyi tuttuğu taktirde çok çok yakınından bakılmadığı sürece belli olmaz.
Ekli dosyayı görüntüle 260699Ekli dosyayı görüntüle 260700Ekli dosyayı görüntüle 260701

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
çok güzel olmuş fotoğraftaki araç. tavsiye edeceğiniz profesyonel rötüş kalemi var mı? bir de araçta komple seramik var yinede yapılabilir mi bu işlem?

Aracınız
Civic ES7 2003
Rica ederim. Normal yayları küçük. Araç orjinal olarakda yere yakın 5 kişi ile kasisde egzoz borusu yalayıp geçiyor. Yüksek hızda aracın dengeside önemli. Yay kesme ve presleme işine asla girmeyin. Kaliteli coliver olursa anca düşünülebilir. Başaran ismini çok duyuyorum. Birde taktık bitti değilde aracı denge ayarı yapıp ona göre ayarlanması lazım. Biraz emek ve dikkat isteyen iştir.

teşekkür ederim.yay kesme işine asla girmem, uyardığınız için sağolun. diğer konuyu araştıracam biraz şimdilik acelem yok

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Ekli dosyayı görüntüle 260699Ekli dosyayı görüntüle 260700Ekli dosyayı görüntüle 260701

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Güzel iş çıkarmışlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
çok güzel olmuş fotoğraftaki araç. tavsiye edeceğiniz profesyonel rötüş kalemi var mı? bir de araçta komple seramik var yinede yapılabilir mi bu işlem?
Tabi ki yapılabilir hocam :)
Linkteki kalemin tipinde olanlardan alırsanız işinizi görür.
Fiyatı biraz pahalı hepsi aynı işlevi görüyor. Bu tip olmak kaydıyla daha uygun fiyata bulursanız o da olur.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic ES7 2003
Tabi ki yapılabilir hocam :)
Linkteki kalemin tipinde olanlardan alırsanız işinizi görür.
Fiyatı biraz pahalı hepsi aynı işlevi görüyor. Bu tip olmak kaydıyla daha uygun fiyata bulursanız o da olur.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Çok teşekkür ederim :)

Geri