Civic 2008 cam yikama hakkinda

sewket

0
S.A arkadaslar yeni aldigim 2008 model civic hb de cam suyu sikilan yerden (iki yerde de) normal giderken su birikiyor ve hizlandikca cama dogru su atiyor .. bu sorun neyden kaynaklaniyor yardimlarinizi bekliyorum..
sevgiler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S.A arkadaslar yeni aldigim 2008 model civic hb de cam suyu sikilan yerden (iki yerde de) normal giderken su birikiyor ve hizlandikca cama dogru su atiyor .. bu sorun neyden kaynaklaniyor yardimlarinizi bekliyorum..
sevgiler

Anladığım kadarıyla kaput ve camın arasındaki plastik su oluğundan bahsediyorsunuz, suyun tahliye olması için plastik parçada delikler var, bu delikler tıkanmış olabilir, delikleri kontrol edin tıkanmış ise açın düzelecektir.

sewket

0
Evet oradam bahsediyorum fakat tikaniklik olsa su fiskirtmaz ama su sikiyor fakat normal guderken orada su birikiyor daha sonra hizlandikca cama atiyor biraz can sikici bir durum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet oradam bahsediyorum fakat tikaniklik olsa su fiskirtmaz ama su sikiyor fakat normal guderken orada su birikiyor daha sonra hizlandikca cama atiyor biraz can sikici bir durum

Hocam cam üzerinde biriken su plastik oluğa birikiyor oradaki deliklerden aşağıya tahliye oluyor, normal şartlarda tıkanıklık yok ise su birikmemesi gerekiyor, cam temizleme fıskiyelerinin burada biriken su ile alakası yok, dediğim oluğa şişeyle su doldurun su tahliye oluyor mu gözlemleyin ;)

Geri