Civic 2012 ve Sonrası Navigasyon Navitech NX220-R

Aracınız
Civic FB7 2012
Hani kebapçıya gider ve yemeği hesaplı yersiniz, tadı ve sunumu da güzeldir.
Yanına içecek ve salata alırsınız.
İşte o zaman bütün ekonomiklik kaybolmuştur. Zira 15TL kebabın yanına 10TL içecek ve salata gelmiştir.
(Hesabın %60'ı ana mönü, %40'ı aksesuar!)
:D

Aracınız
Arkadaşlar navigasyon gece yolculuklarinda gözü rahatsiz eder mi. Çok gerekli mi sırf şekil olsun diye 1500 lira verilir mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar navigasyon gece yolculuklarinda gözü rahatsiz eder mi. Çok gerekli mi sırf şekil olsun diye 1500 lira verilir mi?

Hocam isterseniz çalışır durumda ekranını kapalı duruma alabiliyorsunuz, gereklilik konusu ihtiyacınız varsa alınabilir, kendi adıma şekil olsun diye taktırmadım.

Aracınız
Civic FB7 2012

Gece yolculuklarında açık renk şekiller (Navigasyonda yollar ve yazıların çoğu, diğer ekranlarda beyaz veya sarı gibi renkteki yazı ve şekilller) rahatsız edecektir.
Açısından dolayı, sunroof açıkken gündüz göremeyeceksiniz.
Sırf şekil olsun amacınız varsa verilir.
Ama fonksiyonlara da dikkat edecekseniz, daha iyi ürünlerin fiyatlarının katladığını bilmeniz belki sizi ferahlatır.

-------
Hafta sonunda yine gece yolculuk yapıyorum. Otobana çıktım. Teybi komple kapattım. Alpine subwooferin kumandasındaki mavi ışık da söndü. iMid ekran dahil konsolun ışıklarını minimuma çektim.
Allah'ım, o ne rahatlık!
O halde bile, Navi'nin solundaki tuşların ve ses düğmesinin üzerindeki beyaz LED ışıklar max seviyedeydi.
Şu ışık kısma meselesini halletsem...

zone71

0
Arkadaslar 220r navim var benim de anca kolçaktaki usb ye flas takınca ekranda yükleniyor yazısı dönüp duruyo ve flash ımı açamıyorum ne yapabilirim yardım ederseniz cok sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar 220r navim var benim de anca kolçaktaki usb ye flas takınca ekranda yükleniyor yazısı dönüp duruyo ve flash ımı açamıyorum ne yapabilirim yardım ederseniz cok sevinirim

Başka bir flash denediniz mi?
Torpido içerisindeki usb çalışıyor mu?

zone71

0
Başka bir flash denediniz mi?
Torpido içerisindeki usb çalışıyor mu?

32-8-4 gb lık 3 flash denedim baska konuda torpido arkasına usb girişi düşmüştür yazısı okudum torpidoyu söktün az önce ama hiç bi usb girişi bulamadım 5 dk ya yakın bekledim sadece yükleniyor yazısı dönüp duruyo

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
32-8-4 gb lık 3 flash denedim baska konuda torpido arkasına usb girişi düşmüştür yazısı okudum torpidoyu söktün az önce ama hiç bi usb girişi bulamadım 5 dk ya yakın bekledim sadece yükleniyor yazısı dönüp duruyo

Torpidoya gelen hiç kablo yoksa normal değil, kablolar yukarıda bir yerde bantla felan bağlanmış olabilir, iç tarafa iyice bakın, elinizden geliyor ise multimedyayı söküp kontrol edin derim.

zone71

0
Torpidoya gelen hiç kablo yoksa normal değil, kablolar yukarıda bir yerde bantla felan bağlanmış olabilir, iç tarafa iyice bakın, elinizden geliyor ise multimedyayı söküp kontrol edin derim.

İlginize teşekkür ederim sabah daha detaylı bakarım ama pek var gibi durmuyodu eğer o kablo yoksa ne yapabilirim micro sd taktım oda aynı yükleniyor diyo ama bi ilerleme yok aynı sekilde

Geri