Civic 2015 alt koruma

Fb7 de karter koruma ve plastik koruma var. Benim plastik koruma parçalandı serviste 750 tl dediler. Komple degistireceklerdi. Ben de konya karatay sanayisinde plastiğin kısmını aldım 100 tl ye degistirdim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ankarada ikamet eden arkadaşlar bilir.yildiz sanayi sitesine gittim adam kırık karter muhafazaya 400 tl dedi.bende sasmazda bir ustaya yaptırdım. Genelde off-road tarzı araçların tamir-bakim-onarim gibi işleri ile uğraşanlar bu muhafazalari yapıyorlar

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ankarada ikamet eden arkadaşlar bilir.yildiz sanayi sitesine gittim adam kırık karter muhafazaya 400 tl dedi.bende sasmazda bir ustaya yaptırdım. Genelde off-road tarzı araçların tamir-bakim-onarim gibi işleri ile uğraşanlar bu muhafazalari yapıyorlar

Hayırlı olsun, resim vs var ise paylaşır mısınız?

Hocam resim yok. Ancak şöyle söyleyebilirim. Araçta orjinal olan karter muhafza var yarasa gibi plastikten. Onun on kısmını biraz kesiyor ve ön kısımdan arka kısma kadar saç yapiyor.Kenarlari dışında açık yer yok. Ama motor alimunyum olduğu için ve hemen ısınma yapacağı için saçın orta kısmında 3-5 delik açtırdım. Araç bakıma gittiğinde sokuyorlar sonra bakımdan sonra tekrar takıyorlar.

Geri