Civic 2015 - Sesli Arama

Ben aracı alirken satici kiz emin olun teyp naviden daha kaliteli deyip söktürtmemisti bana teypi. Bunlari okudukca kiza hak veriyorum. Muzik ses kalitesi I med ekran kullanimindan memnunum. Navigasyon ozelligi de koysalarmis Imed e harika olurdu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Evet Ahmet bey, bende size hak veriyorum. İlk başlarda 'Navi alsaydım keşke' diyordum ama ses kalitesinin düştüğü gibi yorumları okudukça çok şükür diyorum. Zaten aracın ses kalitesi tatmin edici düzeyde değil. Birde bir tık aşağısı, kabul edilemez bence. Kişisel bir mesele olduğu için Navi kullanan arkadaşlar da aldıkları görüntü hizmetinden memnundurlar. Allah kimsenin ağzının tadını bozmasın :)

yau

0
Makyajli kasa teypleri cok iyi multimedya almaya hic gerek yok tablet yada telefon gayet iyi hizmet ediyor, muzikler gecikmeli olabiliyor o kadar tableti konumlandiracak uygun bir yer bulamiyorum asimetrik bir konsol oldugundan.

Son düzenleme:

msgkcn

0
Bence multimedya dan ne bekledigine bagli. Ailen ile uzun yolculuk yapiyorsan, film veya video izlemek istiyorsan multimedya mantikli olabilir, sik yolculuk yapilmiyorsa sadece navi icin multimedyayi gerekli gormuyorum zaten google haritalar isimizi fazla ile goruyor. Benim icin su bile gecerli sebep birini aramak istedigim de sesli aramaya bastigim da karsidan gelen "kimi aramak istiyorsunuz" cumlesi bile yeterli sebep. Bluetooth dan muzik calabiliyorsunuz iki eksik var video ve navi, naviyi ben kendimce eliyorum geriye yalnizca video kaliyor, video da benim icin guvenli surusu engelliyor istedigin kadar arka da oturan icin ac ister istemez gozun arada kayiyor.

Geri