Civic alacagim yardım

Arkadaşlar selam 2009 elegance 137 binde 4 parça boya 1 çamurluk değişen 10bin hasar kaydı var parça parça araç füme ve makyajlı kasa 40bin fiyata anlastim sizce alınırmı ben uygun olduğunu düşünüyorum ama lütfen yorum yapın

Bence iyi bi göster derim o parayı galerici bile verir fiyat çok ucuz 50 den aşağı etmez diye düşünüyorum

Emre BAYRAK Saygılar....

Aracınız
Arkadaşlar selam 2009 elegance 137 binde 4 parça boya 1 çamurluk değişen 10bin hasar kaydı var parça parça araç füme ve makyajlı kasa 40bin fiyata anlastim sizce alınırmı ben uygun olduğunu düşünüyorum ama lütfen yorum yapın

İyi bir experte götür hocam size dediğinden başka bir şey çıkarsa expertiz parasınıda ödettirirsiniz ben experte sokmadan aldım ön tamponu destekleyen şasede hasar var sahtekar çok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dediği gibiyse hiç uzatmadan alın. ama bence dediği gibi değildir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ağır hasar kaydı çıkmasın araçta dikkat etmek lazım malum hasar kaydı sonradan da çıkabiliyor sigorta yaptırmaya giderken bi sürprizle karşılaşabilirsiniz.Diğer arkadaşların dediği gibi güvendiğiniz bi ustaya mutlaka gösterin.Şasi de vs hasar oynama yoksa fiyat gayet uygun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar yorumlariniz için tesekkur ederim adam dört yıldır biniyomus arabaya uygun almış uygun sayıyı o yüzden kendisi esnaf dediğim harici bisey çıkarsa yol paranı karşılarım dedi benim kafam biraz hasar kaydına takıldı yani girilir mi bu ise hasar kaydını millet çok takiyo bi iki yil binmeyi düşünüyorum ilerde ev alırsam satacam arabayı sorun yasarmiyim satarken

Bide 2009 elegance 1.6 ies diyo bu ne demek oluyo i vtec motor değil mı bunlar yada fark varmı i vtec araçlarla

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
1.6 ies ek kasa 98-00 model
Yanlış söylemiş
Sizin dediğiniz fd6 elegance yani i-Vtec full olanı.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Beyaz olsa 50 kagit o araba diger renkler para etmiyor be.

Geri