Civic almalı mıyım?

C4 satip buyuk beklentilerle civice gecerseniz cok uzulursunuz. Civicin kotu arac oldugunu C4 un iyi oldugunu gostermez bu yazdigim yanlis anlamayin ama artilari eksileri iyi degerlendirip karar verin.

Şerif

0
Mekanik anlmda bi sorun yaşamazsın elektronik müdehale o kadar az ki araçta arıza vercek bişey yok çünkü konfor anlamında çok şey kaybedersin ama civic sürüş keyfi başkadır1 sene jetta kullandım 1 sene octavia kullandım ama civic zevkini alamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar, civic 'den soğuyacak bir durum yok. Bende civic kullanıcısıyım, arabamın memnun olmadığım özelliklerini yazdım. Geri aklınıza ne geliyorsa gayet iyi. En sevdiğim tarafı da, aracımı yıkattıktan sonra caddeden geçerken kaldırımdaki insanların arabama uzun uzun bakmaları. Bu durumu çok seviyorum. Görüntü olarak beğeniliyor. Günümüz teknolojisine ayak uyduramamış bir motor-şanzuman var. Ama bunlar da hem ekonomik hemde garantili. Huzurla biniyorum.

faruk

0
Aracınız
selam
6 ay içinde 2013 c4 kullandım focus kullandım civic başka atak sorunsuz şanzuman tavsiye ederim

Aracınız
fransız grubunun çok arıza yaptığı tezine katılmıyorum,4yıl boyunca 307 kullandım,gayet memnundum,bakımdan bakıma sanayiye gittim desem yeridir.tabiki bi hondanın verdiği sağlamlık hissini vermiyor 8yılı hondayla geçirmiş biri olarak sölüyorum bunu, ama yinede pejo 307 ile 280bin km yol yapmış biri olarak fransız grubuna haksızlık yapmayalım derim:)) her markanın kendine göre artısı eksisi muhakkak olacaktır

Aracınız
Civic FC5 2017
Açıkcası C4 den çok memnunum hiç sanayiye gitmedim diyebilirim bakımları haricinde model yükseltmesi ve kmden ötürü satma kararı aldım. Özellikle mcp şanzuman a alıştıktan sonra bence hiç bir sıkıntı yok arabada. Honda da ses problemi var diyorsunuz sadece honda fb6 a bindim o kadar rahatsız eden bir ses olmadı ama fb7 de durum nedir ne değildir test etmek gerek anlaşılan

Fd6 da rahatsiz olmadiysaniz fb7 izolasyon ve ses olarak bir tik daha iyi.

amesfa

0
2. El Cıvıc alırken ist da en iyi ekspertiz yapan servis hangisidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri