Civic benzin şamandırası hakkında

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar bende elegance eco lpgli civic var. aracımda benzin olmasına rağmen benzin yok göstergesi uyarısı veriyor. servisne sordum neden böyle diye aracı tüpte kullandığınız için dediler sizdede böyle oluyormu yoksa tek bendemi ?

Merhaba arkadaşlar bende elegance eco lpgli civic var. aracımda benzin olmasına rağmen benzin yok göstergesi uyarısı veriyor. servisne sordum neden böyle diye aracı tüpte kullandığınız için dediler sizdede böyle oluyormu yoksa tek bendemi ?
Yalnız değilsin arkadaşım.lpg de giderken benzin nasıl azalıyor gösteriyo anlamış değilim.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Yalnız değilsin arkadaşım.lpg de giderken benzin nasıl azalıyor gösteriyo anlamış değilim.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende anlamadım bir türlü hep uyarı ışığı yanmış oluyor ekranda.
Servisten bana bunun bir çözümü yok dediler ve arabanın lastik tur sayısına göre benzin göstergesi çalışıyormuş aynı benzinde gidiyormuş gibi sanıp azalıyormuş böyle bir açıklama yaptılar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Araçlarınızda emülatör var ise, stop edip tekrar çalıştırdığınızda gösterge normal değere gelmesi gerekiyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
Araçlarınızda emülatör var ise, stop edip tekrar çalıştırdığınızda gösterge normal değere gelmesi gerekiyor.

Normal değere gelmiyor uzun süre gidiyorum öyle ancak hafif yokuş tarzı bir yere park ettiğimde stop edip çalıştırınca normal değerini alıyor.

ukirdi

0
Serviste emilstor takiyorlar ucretsiz aracı istop edip calistirinca benzin göstergesi ayni yere geliyor araç lastikleri benzin sayacina göre ayarlandığı icin öyle daha oncede bu konu acilmisti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
ilginç bir sistemmiş , tekerlek tur sayısına göre sarfiyat hesaplanması. hiç hareket etmeden çalışan motor sıfır sarfiyat mı gösteriyor?

ANGANS

0
Aracınız
Tur sayısına göre saçma olmuş. 3 vites 150 ile gitmek ile 5 vites 150 gitmek aynı tur sayısına tekabül eder. ama devir farklı olduğu için 3 de fazla yakar. SAÇMA

breyz

0
Aracimi gecen hafta aldim yolda gelirken dediginiz olayi yasadim canim sıkıldi arastirdim servise gittigimde oradaki arkadas hic gerek yok o kiti taktirmaniza fulleyin depoyu ceyrek depo altina inmedigi surece uyari lambasi yanmaz dedi gercektende yanmiyor sadece menzili 0 gozukuyor oda onemli degil zaten

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civiclerin kronik sorunlarindan bir tanesi, mümkun mertebe benzin ikaz lambasinin yanmamasini sağlarsaniz sorun olmaz.

GT-I9505 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri