Civic Cafe

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Uzun yıllar sonra bir dönem ekşisozluk-donanımhaber gibi platformlardaki halimi mükemmel yansıtan bir video buldum :ROFLMAO::LOL: Görünce bana iyi kahkaha attırdı, umarım sizleri de güldürür :LOL::LOL::LOL:

:D:D güldürdü beni de

Aracınız
Civic ES7 2001
Hayırlı sabahlar cümleten :) hem sohbet olsun hem fikir olsun diye şimdi arabanın içinden gelen özellikle tumseklerde bozuk yollarda trim sesleri vs vs kesmek için ne önerirsiniz üstadlar

Aracınız
Civic FC5 2019
trim sesleriyle ilgili olarak bazı arkadaşlarımız forumda çok güzel yazılar yazmıştı. doğru teşhislerde bulunmuşlardı. o yazları bulursanız size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum
Hayırlı sabahlar cümleten :) hem sohbet olsun hem fikir olsun diye şimdi arabanın içinden gelen özellikle tumseklerde bozuk yollarda trim sesleri vs vs kesmek için ne önerirsiniz üstadlar

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Meltal olan yerlere Wd40: kapı menteşeleri, kilit yuvaları, koltuk hareket noktaları.
İçeriden plastik yerlere ise silikon sprey: emniyet kemeri tokaları, iç sütunların birleşim yerleri.
Sütunları çıkarıp içine sünger yapıştırıp takan arkadaşlarda var. Faydası olduğunu söylediler.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2001
Meltal olan yerlere Wd40: kapı menteşeleri, kilit yuvaları, koltuk hareket noktaları.
İçeriden plastik yerlere ise silikon sprey: emniyet kemeri tokaları, iç sütunların birleşim yerleri.
Sütunları çıkarıp içine sünger yapıştırıp takan arkadaşlarda var. Faydası olduğunu söylediler.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Oda biraz yetenek işî ben kapıyı sökerken kırarım sinirden açılmazsa ?? silikon sprey belki dediğiniz gibi deneyebilirim

Geri