Civic Cam suyu deposu degistirme

Arkadaslar, 2010 model civic elegance in cam suyu deposu surekli su akitiyor. Yerinden cikartip onarmaya calisacagim ancan nasil cikaracagimi bilmiyorum. Mumkunse videolu veya resimli nasil yapacagim konusunda bilgi verir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Su akıtan yer gözüküyorsa sökmenize gerek yok bence. Su akıtırken o bölgeyi işaretleyin. İçindeki su bitince silikonla deliği kapatın. Bir gün sonra da suyunu koyabilirsiniz.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar,
2012 FB7 Aracımın cam suyu azaldı, bugün doldururken fark ettim işaretli yer depo ile birleşiyor. Bu birleşim yerinden yavaş yavaş su akıyor. Bu normal bir durum mu yoksa bu bölgeyi bir şekilde silikonlayıp onarmak gerekir mi?

Ekli dosyalar

• IMG_20220123_150814.jpg
    IMG_20220123_150814.jpg
    354.1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar,
2012 FB7 Aracımın cam suyu azaldı, bugün doldururken fark ettim işaretli yer depo ile birleşiyor. Bu birleşim yerinden yavaş yavaş su akıyor. Bu normal bir durum mu yoksa bu bölgeyi bir şekilde silikonlayıp onarmak gerekir mi?

Birleşim yerindeki oringi değiştirebilirsiniz.Takarken yağlayıp takarsanız yerine tam oturur su sızdırmaz daha.

Aracınız
Bir yakinim hafif kaza yapti toplarken sunu fark ettim bu bolgede bunlarin kafa kismi far ampulu degistirmek amacli cikiyor ve yerine oturmadiginda kacirma yapiyor.
Ikincisi ise; altta fiskiye motor yeri var orasi sarsintidan cikip butun suyu bosaltabiliyor. Diger bir ihtimal ise kirik ya da catlak.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bir yakinim hafif kaza yapti toplarken sunu fark ettim bu bolgede bunlarin kafa kismi far ampulu degistirmek amacli cikiyor ve yerine oturmadiginda kacirma yapiyor.
Ikincisi ise; altta fiskiye motor yeri var orasi sarsintidan cikip butun suyu bosaltabiliyor. Diger bir ihtimal ise kirik ya da catlak.

Hocam aracımın o bölgeden kazası vardı aldığımda. İncelediğimde kafa kısmı tam oturmamış, tam da oradan sızıyor. Biraz kurcaladım ama halledemedim. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Hızlı bir şekilde halledebilecek bir yer?

Geri