Civic direksiyon airbag çatlama problemi

Aracınız
9ee38aedfb09ec41472dbbb360fc22aa.jpg

Dreksiyondaki bu çatlama sebebini bilmiyoruz ama servis sadece 1 defaya mahsus değişim yaptı çatlama sebebini anlayamadık yorumu olan var ise paylaşsın herhangi bir kaza yapılmadı sadece biz havanın sıcak olmasına dayanarak catladigini düşünüyoruz. Ve servisten bir kez daha mide bulandıran cevap aldık 6 yıl garanti 1 defaya mahsus kapak değişimi çok yazık.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bir defaya mahsus diye bir şey olamaz. On defa da olsa değiştirmek zorundalar. Honda Türkiye ile görüşün olmadı tüketici hakem heyetine başvururacağınızı söyleyin ve biraz sesinizi yükseltin ? Problemli müşteri olmazsanız ne yazıkki ilgilenmiyorlar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2480]kadersiz2797[/MENTION] Hocam aynı problemi tekrar yaşayacağınızı düşünmüyorum, yaşar iseniz de değiştirmek zorundalar.

Aracınız
Anlaşılan ne sorun varsa bu 2015 lerde var. Benim araçta ses sorunları var. Klimadan sürtünme sesi, çukurlarda sağ koltuk altından, şöför emniyet kemerinin geldiği bölümden, navigasyonun arkasından hep ses geliyor titriyor biryerler

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Honda Türkiyeninde bir farkı yokki bende ki orninal müzik player durduk yere arıza verdi tamir ettircez dediler verdim 1 hafta konsol bos gezdim geldi 1 hafta sonra yine bozuldu gittim kullanıcı hatası diyorlar dava açtık bakalım sonu ne olcak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri