Cıvıc dream

Aracınız
Mutlu haftasonları forumdaslar.Simdi biliyorsunuz bir ay önce Honda cıvıc fb7 dream aldık sıfır.Dream alma nedenim bi sunrof bi xenon far icin bu kadar yükseklere çıkmaya gerek yok dedim sözüm meclisten dışarı.Fakat zaman geçtikçe bende bundan önce 2011 elagance Honda cıvıc vardı.Xenon özledim Honda'ya öyle sarı far gercekten hic gitmiyor.Yeni yılda elegance almayı düşünüyorum oldu ya vazgeçtik.Dream aracın farlarını xenon kite çevirme imkanim varmı bir bilgisi olan varmıdır ? Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam bende drem dusunuyordum 60 lira dediler. Ustune 9 daha koyup elegans aldim ki drem duz elegans otomatik sanruf zenon far koltuk isitma hiz sabitleme vb ozellikler icin. Siz drem e ne kadar verdiniz?

Aracınız
Hocam bende drem dusunuyordum 60 lira dediler. Ustune 9 daha koyup elegans aldim ki drem duz elegans otomatik sanruf zenon far koltuk isitma hiz sabitleme vb ozellikler icin. Siz drem e ne kadar verdiniz?

Hocam bende 60 bin liraya aldım.Vallahi inanın eski civicigimde sunrof ve xenon var bile yetiyormuş yeni yılda elegance alabilirim.

Hocam yeni kasayi bekleyin bence almisken yeni kasayi alin. Dream yuzunden yeni kasaya gecmis olursunuz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Aynen biliyorum fakat hani aklımda da su var hocam araç parçaları daha yeniyken kullanılmış ikinci el bir parça beni tedirgin ediyor doğrusu:)

Aracınız
Hocam yeni kasayi bekleyin bence almisken yeni kasayi alin. Dream yuzunden yeni kasaya gecmis olursunuz.

Hocam haklısınız fakat yeni Honda'nın tipine bir ben ısınamadım heralde hyundai elentra benzeri bir araç olmuş bundan dolayı hayal kırıklığı var az.

Geri