Civic e en yakışan renk? Zevkler tartışılmaz ama...

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar . Herkese merhaba 0km Civic almak üzereyim ama kafam çok karıştı. Acaba hangi rengi alsam. Füme renge aksesuar uygulaması yapmışlar çok şık olmuş. Beyaz ise daha sade duruyor. Füme renk bana takım elbiseli birisi gibi, beyaz ise kot pantolonlu gayet spor giyimli bı genç olarak geldi. Hangi renk alsam acaba kafan çok karıştı....

Arkadaşlar . Herkese merhaba 0km Civic almak üzereyim ama kafam çok karıştı. Acaba hangi rengi alsam. Füme renge aksesuar uygulaması yapmışlar çok şık olmuş. Beyaz ise daha sade duruyor. Füme renk bana takım elbiseli birisi gibi, beyaz ise kot pantolonlu gayet spor giyimli bı genç olarak geldi. Hangi renk alsam acaba kafan çok karıştı....
daha önce hangi rengi kullanmadıysan onu al. benim önceki Honda beyazdı, füme aldım.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkürler. Hani renk solar diye bı efsane Var ya. Acaba aynı sıkıntılar Honda da karşımıza çıkar mı ki?

Teşekkürler. Hani renk solar diye bı efsane Var ya. Acaba aynı sıkıntılar Honda da karşımıza çıkar mı ki?
valla benimde ilk senem fc5'le. sürekli güneş ışığında kalırsa, nemli bir bölgedeysen, tuzlu suyla teması varsa sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. daha çok güney bölgeleri için sıkıntı bence. tecrübeli arkadaşlar vardır forumda, yazarlar.

Anadolu'nun ortasında Kırşehir deyim üstat...
o zaman füme yakışır. bizim araçlarda taş vuruğundan dolayı boya atması çok oluyor. füme renkte astar boyası sarı, beyaz renkte astar boyası siyah olması lazım. beyaz renkte astar boyası daha çok belli olur diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
beyaz ve füme ayrı iki karakter. bende ikisinin arasında kalmıştım. Ben standart jantları hiç beğenmemekle birlikte ençok fümeye yakıştırdığım için ve araç oturaklı göründüğü için fümeyi seçtim. Ayrıca krom detaylar iyi gidiyor. Beyaz aracın ise sportif görünüşünü çok begenmiştim ancak piyasadaki araçların yarısının beyaz araç olması da biraz geri durmama neden olmuştu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende aracımı sipariş vermiştim geçen gün kaporamı vererek. Ve tercihimi FÜME ' den yana kullanmıştım, ancak bugün çalıştığım kurumda çalışan birisinin fümesini kirli halde görünce dedim ben bu arabayı 2-3 günde bir yıkayamam temizleyemem, bu sebepten dolayı bu düşüncemden vazgeçerek siparişimi BEYAZ' a çevirdim. Forumda da renk kararsızlığından dolayı bir çok kişiye sormaktan yorulmuştum artık :) Seçim sizin, eğer çok temiz bakamam diyorsanız gümüş griyede yönelebilirsiniz

Geri