Civic ECO artık gerçekten fabrikasyon LPG'li satılacak

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Güzel haber, en azından bayiler kafaya göre işlem yapmamış olurlar.

Aracınız
Geriden geliyorlar... Yavaş yavaş dank ediyor demek. Bırakın şu lpg işini de adam gibi dizel sedan getirin, manuele de razıyız !!! Duyarlar mı acaba?

Aracınız
Merhabalar amerika da civicin sadece cng li olarak satıldığı versiyonu mevcut direk cng ile calisiyor. Dizeli beklemeyin derim amerikada tesla gibi sadece elektrikle calisan araclar varken firmalarin dizele yatirim yapmasi mantıklı değil.
Bu ara ilk mesajim ismim ceyhun. Cok guzel bir paylasim sitesi. Emek verenlerin elin saglik..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2013 otomatik aracım yeni aldım gece sürüşlerde panelin ışıkları cok fazla hatta cama yansıyo rahatsız edici onu düşürmenin yolu varmı arkadaş lar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
2013 otomatik aracım yeni aldım gece sürüşlerde panelin ışıkları cok fazla hatta cama yansıyo rahatsız edici onu düşürmenin yolu varmı arkadaş lar

Benim de farlar yanmadığı zaman, sadece parkların ışığıyla gittiğimde ekran çok parlak geliyor. Farların açık olmadığını anladığımda ufak bir tebessümle far ayarını otomatiğe alıyorum. Farlar kapalıyken şehir içindeki aydınlatma direklerininde yardımıyla park ışıklarını sizde benim gibi far zannedebilirsiniz.

Uzun yolda gece giderken panel ışığı fazla cama yansıyo panel ışık ayarı vamı onu bulamadım

Aracınız
gösterge panelinin üstünde ayar çubuğu var oradan çevirerek ayarlayabilirsiniz ayrıca far sensörleri aktifken gece ışık düzeyi gündüzden daha düşüktür.

Geri