Cıvıc elegance 2019

Aracınız
Civic FC5 2016
Bende çok kararsız kaldım bayi en son 124 e bıraktı . Ama sanki bu araçların LPG lisi tercih ediliyor . Acaba satmak istediğim zaman çok zarar edermiyim bilemedim. Çünkü 2 . El piyasası LPG&benzin genelde. Bu yüzden kararsız kaldım . Bi de şu var 2018 ile 2019 arasında fark yok sanırım elegance Larda?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kesinlikle lpgli alın. Araç zaten atmosferik motor. Yani lpg için üretilmiş gibi bir şey. Şehirici 9 10 litreleri görür. Eğer 9 10 litre beni çok yormaz derseniz de kesinlikle turbolu bir araç alın. En azından bastınız mi gider.

Aracınız
Fiesta dediginiz 1000 kg araç, lastikleri 175 65 15 yanlış hatırlamıyorsam
Civic neredeyse 1400 kg, lastikleri de büyük,

Aynı şartlarda fiestadan az yakmasını beklemek çok mantıklı değil

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yorumlarınız için teşekkür ederim . Evet hurda bulunursa fiyat 119.900 tl ye düşüyor. Abdullah bey 103.000 fiyat nasıl oluyo 2 . El fiyatı mı yoksa araç kayıtlı değil mi garanti vsvs. O fiyat 2. Ellerin çok altında

Azıcık daha zorlayıp Lpg'li alın derim. Kısa sürede o farkı kapatırsınız. Araca binerken çok dusunmezsiniz. Ben Executive lpgli kullaniyorum. Memnunum.

Ayrıca sonradan takilan lpg garantisini bozacak. Serviste sonradan 4000 lira vermek yerine simdiden bunu yapmanız daha iyi olacaktır.
Merhaba ,
Honda cıvıc elegance 2019 benzinli almak istiyorum . Araçta LPG yok . Gerçekten çok yakıyormu şuan ford fiesta otomatik 2017 1.6 motor kullanıyorum. 2019 cıvıc elegance LPG siz fiyatı 124.000 tl . LPG li mi almak lazım yoksa serviste sonradan mı taktırmak lazım hangisi sizin için daha mantıklı şimdiden teşekkürler

2019 ExecutiveEco

akif

0
Aracınız
Yılda 3-5 bin km yapıyor sanız lpg ye gerek yok ama fazlasını yapıyor sanız mutlaka lpg'li alın zaten yılda o kadar az km yapıyor sanız atmosferik motor da bakmayın turbo beslemeli bir motor alın keyfinize bakın. İkinci el değeri içinse mutlaka fabrikasyon lpg'li olsun özellikle fc5 kasa da. Atmosferik motorun şehir içinde 9 litrenin altında benzin yakması hayal hem alt devirler ve sakin kullanım tarzı atmosferik motorun çalışma prensibine aykırı keyif için o vtec açılacak :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri