Civic FC5 Civic Elegance mı excutive mi alınmalı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Aranıza yeni katılıyorum, Vahit yıldırım benim ismim İstanbulda ikamet etmekteyim. Wolksvagen kullanıcısıydım, sattım aracımı çok önceden içimde olan cıvıc sevgisinden dolayı almaya karar verdim. Bu gün İstanbul mutluhanı aradım elegance 161.5 excutive 173.5 dedi. Deri koltuk sevmiyorum lakin anahtarsız çalıştırmayı da çok istiyorum. Elegancea anahtarsız çalıştırma ekleme imkanım var mı ve bayiler arasında fiyat farkı var mıdır?

Son düzenleme:
S

Silinen üye 20336

Guest
Wolksvagen kullanıcısıydım, sattım aracımı çok önceden içimde olan cıvıc sevgisinden dolayı almaya karar verdim. Bu gün İstanbul mutluhanı aradım elegance 161.5 excutive 173.5 dedi. Deri koltuk sevmiyorum lakin anahtarsız çalıştırmayı da çok istiyorum. Elegancea anahtarsız çalıştırma ekleme imkanım var mı ve bayiler arasında fiyat farkı var mıdır?
Öncelikle CivicTR ‘ye hoş geldiniz.

Kurallarımız gereği, tanışma bölümünde belirtildiği şekilde bir tanışma mesajı yazmanızı rica edeceğim.

Sorularınızla ilgili olarak da;
•Bildiğim kadarıyla elegance donanıma anahtarsız çalıştırma ekleme opsiyonu yok. Ancak siz yine de bunu bayiden teyit edin.
Executive alırsanız deri koltuk üzerine koltuk kılıfı yaptırılarak bir çözüm bulunabilir diye düşünüyorum...

•Evet bayiler arasında fiyat farklılıkları olduğunu duyuyor ve okuyoruz.

Keyifli forumlar dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aranıza yeni katılıyorum, Vahit yıldırım benim ismim İstanbulda ikamet etmekteyim. Wolksvagen kullanıcısıydım, sattım aracımı çok önceden içimde olan cıvıc sevgisinden dolayı almaya karar verdim. Bu gün İstanbul mutluhanı aradım elegance 161.5 excutive 173.5 dedi. Deri koltuk sevmiyorum lakin anahtarsız çalıştırmayı da çok istiyorum. Elegancea anahtarsız çalıştırma ekleme imkanım var mı ve bayiler arasında fiyat farkı var mıdır?
kardes kesinlikle excutive al yoksa pişman olursun.172 rahat alirsin sadece jant lastik farki 4 bin tl

Aracınız
Civic FC5 2020
ne kadar ekmek o kadar köfte....

Aracınız
Civic FC5 2020
Aradaki 10 a değecek kadar farklılık olduğunu göreceksiniz.Anahtarsız kapı açma kapama siz gidene kadar ışıkların sönmesi anahtarsız çalıştırma ve giriş zaten en büyük etken exe almak için

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende bu ikilemde kalıp Elegance almıştım.
Anahtarsız çalıştırma
17 inç jant
Deri koltuk
Ve siyah panjur ekstrası var Exevutive'in
Fiyat farkı 10 bin tl.
Bunların değeri 10 bin eder mi eder.
Ama gerek var mı derseniz 'bence' yok.
Ben 10 bin tl yi verdim aracı komple 150 mikron poliüretan koruma filmiyle kaplattım en iyisinden hybrid cam filmi yaptırdım bana göre bunlar daha önemli gelmişti. Ha otomatik vites mi manuel vites mi meselesine benzemesin anahtarlı anahtarsız çalıştırma bir kez yerine takıp çalışıyorsun çıkarkende çantanda bi anahtarlık yer bırakıyorsun o kadar
Şimdiden hayırlı olsun

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri