Civic FB7 30.000 Bakımlarımızı burada paylaşalım

250 tl sanayide yapıyorlar işçilik hariç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2016
ARKADAŞLAR CUMA 2016 MODEL 29 .XXX ARACIMI 30 BİN BAKIMLARI İÇİN TEKBAŞ ADANA SERVİSİ ARADIM VE 1.850 TL TUTACAĞINI SÖYLEDİLER BÖYLE BİRŞEY VARMI OKADAR PARA TUTACAK ŞEY NEDİR ÇOK MERAK EDİYORUM

etemc

0
Aracınız
sanziman yagi var muhtemelen icinde. o yuzden yuksek cikiyor. ben gecen hafta fb7 yi 1300 tl ye ankara borada yaptirdim. yag(honda marka), filtreler ve fren hidroligi var. ekstradan radyotor havasini aldirdim. sanz. yagini efe soyledi 1900 olur dedi ama yaptirmazdim zaten zira kullanim kitapciginda Turkiye modeli icin ilk 4 yil ya da 60 bin km diyor. servisler arasinda bile uyum yokken kusura bakmasinlar daha da fazla enayi yerine koydurmam kendini.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
sanziman yagi var muhtemelen icinde. o yuzden yuksek cikiyor. ben gecen hafta fb7 yi 1300 tl ye ankara borada yaptirdim. yag(honda marka), filtreler ve fren hidroligi var. ekstradan radyotor havasini aldirdim. sanz. yagini efe soyledi 1900 olur dedi ama yaptirmazdim zaten zira kullanim kitapciginda Turkiye modeli icin ilk 4 yil ya da 60 bin km diyor. servisler arasinda bile uyum yokken kusura bakmasinlar daha da fazla enayi yerine koydurmam kendini.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Abicim şuan internetten 30 bin bakımı için parçalar şanzıman yağı dahil 700 lira tutuyor 1900 lira nedir aracın kaskosunu yaparım o paraya havaya uçsa paramı bilirim

Bende 2015 otomatik eco elagans aracım 25 binde. İlk bakımı geç yapıldığı için şimdi 25 binde aracım için fiyat teklifi aldım 1300/1400 TL gibi fiyat verdiler bana çok geldi garantiden çıkarmayı düşünüyorum ama aracın otomatik olması da kafamı karıştırıyor. Bakım listesinden cam suyu silecek vb şeyleri gibi listeden çıkartma teklifi yapacam tabi olursa ama bildiğim kadarıyla fren hidroliğinide değişitireceklermiş ne gerek var sa

Aracınız
arkadaşlar merhaba.2015 civic 30000 bakımı için standart parçaların dışında , benzin filtresi , şanzıman yagı değişecek dedi servis.1900 tl fiyat verdi.bu değişenler ve fiyat normal mi sizce?

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
arkadaşlar merhaba.2015 civic 30000 bakımı için standart parçaların dışında , benzin filtresi , şanzıman yagı değişecek dedi servis.1900 tl fiyat verdi.bu değişenler ve fiyat normal mi sizce?

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benzin filtresini araç LPGli kullanıyorsanız değiştirmeyin. Benzinli kullanımlarda o filtre yaklaşık 100bin km.de değişiyor, LPGde pek değişmiyor.
Şanzıman yağı içinde ilk sefer için 60bin km/4 yıl süresi var, sizin 4 yıl dolduğu için değişim önermişler, bence şanzıman yağını değiştirmeniz faydalıdır diyebilirim.
Standart bakım için ne kadar istiyorlar peki?

Aracınız
Benzin filtresini araç LPGli kullanıyorsanız değiştirmeyin. Benzinli kullanımlarda o filtre yaklaşık 100bin km.de değişiyor, LPGde pek değişmiyor.
Şanzıman yağı içinde ilk sefer için 60bin km/4 yıl süresi var, sizin 4 yıl dolduğu için değişim önermişler, bence şanzıman yağını değiştirmeniz faydalıdır diyebilirim.
Standart bakım için ne kadar istiyorlar peki?
standat bakım için kampanya var dediler 660 tl , sürekli lpg de çok az benzinde kullanıyorum.eğer şanzıman yağını ve benzin filtresini değiştirmezsem garanti dışı kalır dediler.

Geri