Civic FB7 Civic FB7 - 4 Kapı + Bagaj + Alt Takım Pütür = Hand Made İzolation :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Eline sağlık hocam. Bende ilerde yapmayı düşünüyorum. Malum arabayı yeni aldım borç çok :D
Kapı döşemelerini sökmek kolay mı ve sökülürken zedelenme olayı olur mu?

Aracınız
Ses sistemini yaptırdık. Bagaj zangırdıyor canavar yüzünden ? bir an önce bagaj kapağına böyle bir işlem yapmam şart...

Aracınız
Şu yol ve rüzgar sesi beni benden ediyor, araba çok keyifli ama bir o kadar da sesli. Motor sesi eyvallah ama rüzgar ve lastik sesine karşıyım. Şiddetle bu işleme ihtiyacım var.

Birde çamurluk işleminden sonra araçtaki lastik sesi hakkında bilgi alabilirmiyim?

eline sağlık hocam benim hayalimi gerçekleştirmişsin. Bi de yol testi ve mobil tel desibel ölçerle bir karşılaştırma yaparsan efsane olursun. Tüm dünya bunu arıyor youtube da...

başlık

başlık

eline sağlık hocam benim hayalimi gerçekleştirmişsin. Bi de yol testi ve mobil tel desibel ölçerle bir karşılaştırma yaparsan efsane olursun. Tüm dünya bunu arıyor youtube da...
[MENTION=916]Ahtapot[/MENTION] Decibel 10th diye bir uygulama yükledim galiba bahsettiğiniz bu, hem kullanıp hem çekmek zor oluyor.İnşallah en kısa zamanda yapmaya çalışayım.

Son düzenleme:
Şu yol ve rüzgar sesi beni benden ediyor, araba çok keyifli ama bir o kadar da sesli. Motor sesi eyvallah ama rüzgar ve lastik sesine karşıyım. Şiddetle bu işleme ihtiyacım var.

Birde çamurluk işleminden sonra araçtaki lastik sesi hakkında bilgi alabilirmiyim?
[MENTION=785]Martenzit61[/MENTION] hocam decibel ölçer ile bir test yapacağız inşallah.Ancak izolasyon yapılmamış bir araç ile karşılaştırma yapmak lazım.

Geri