Civic FB7 40.000 Bakımlarımızı burada paylaşalım

fb7 aracım için n11 deki yagburada dükkanından eneos yağ alacağım. Baya kişi almış gibi görünüyor. Daha önce buradan yağ alan, kullanan var mıdır? Güvenilir mi?

fb7 aracım için n11 deki yagburada dükkanından eneos yağ alacağım. Baya kişi almış gibi görünüyor. Daha önce buradan yağ alan, kullanan var mıdır? Güvenilir mi?
Güvenilir satıcı ve kaliteli marka sıkıntı çıkarmaz. 0-20 aldım 5 bin yaptım sorun yaşamadım hatta çevremde 6 kişi için bu ürünü aldım memnunlar

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimde 40000 e çok az kaldı. Trabzon veya Erzurum 40000 bakımı için ne kadar istiyor?

Unutmak mı, delisin.

Bugün2013 civicimi bursa özel honda servisinde (form honda) 40bin bakımını yaptık.
Standart bakım+sibop ayarı+kelebek boğaz temizliği+rölanti ayarı. 410 tl.
Not:araç eco değil. Lpg bayiide takıldığı için motor garantisi 3 seneydi.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gün izmir terakki ye 40000 bakımı için bıraktım. Subap ayarı, gerekirse ön düzen ayarı yapacaklar. Bunları dışarıda çok daha uyguna yaptırırdım ama neyse. Garanti bozulmasın diye katlanıyoruz.
Tahmini rakam 1000 TL dediler. Umarım extra çıkmaz.
Yağı ben götürdüm. Polen filtresini temizleyecekler. 5 ayda bir polen filtresimi değişir :).

Hocam ben yaptırdım malatya honda da 870 TL tuttu subapları ayarladılar gerisi standart bakım 2.5 ay önce

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri