Civic FB7 Civic Fb7 50.000 Bakımlarımızı burada paylaşalım

Sana şöyle söyleyim bazı faturalarda honda 0 20 diyor bazılarında ise sadece 0 20 diyor bazı faturalarda ise po yazıyor ben servise güvenmiyorum gözümle görmeden castrol yada mobil koyduklarını inanamam

VTEC Bir Milin Yaptığı Fırlamalıklar Bütünüdür
Allah allah konunun takipçisi olacağım hangi servise gitmiştiniz?

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
Hocam aslında bende servisten şaşmamak istiyorum ama bu forum sayesinde bugüne kadar aracımın bakınlarında servisin po nun yağını kullandığını tespit ettim ve bu durum moralimi çok bozdu o kadar para verip kalitesiz yağ kullanan servise diğer parçalarım orjinalliğinde nasıl güveneyim ? Özelde görüştüğüm yer parçalarda daf ın parçalarını kullanıyoruz piyasadaki en iyi marka diyor yağ ise castrol edge full sentetik 5 30 koyarız full bakımlar parça dahil 300 liraya çıkartırız dediler. Bilmiyorum fena halde kararsızım 5 30 olması yağın kafamı karıştırıyor.

her yetkili servis po kullanmıyor.castrol kullanan servislerde var.parçalar orjinal olmak zorunda.çünkü yetkili servis orası.0w20 den şaşmayın derim.yakıt ekonomisi ve motor rahatlaması açısından şart.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
her yetkili servis po kullanmıyor.castrol kullanan servislerde var.parçalar orjinal olmak zorunda.çünkü yetkili servis orası.0w20 den şaşmayın derim.yakıt ekonomisi ve motor rahatlaması açısından şart.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Malesef bana yakın tek servis var başka servis denemem için farklı illere sürmem gerek o da yakıtıda hesaba katarsak zaten uçuk olan bakım maliyeti bukez fizana çıkar. Servise karar kılarsam aracın başında bekleyecem bakım bitene kadar sivas hondayı aradım geçen hafta castrol yada mobil1 kullanıyoruz dediler bakalım bakıp görecez..

zevra

0
arkadaşlar dışarıda özel bir yere yaptırdım epey tuttu keşke servise yatırsaydım:(
ön arka balatalar değişti 310 lira yağ değişimi 120 lira polen +hava+ yağ filtresi 100 işçilik 130 lira toplam 660 lira

Aracınız
Aracım 2013 FB7. Dün İzmir Çamkıran'a bıraktım. % 20 indirim ile 900 TL fiyat verdiler. ( İndirimsiz 1150 civarı ) Tüm filtreler, motor ve fren hidrolik yağ değişimi, LPG bakımı, temizlik, kontrol falan. Ayrıntıları faturayı alınca göreceğim. Aracı yeni aldım. Arabayı tanımıyorum. Garantiyi de bozmak istemedim. 2019 a kadar garantisi var. Fiyat biraz fazla geldi ama içimde şüphe kalacağına param gitsin daha iyi.

Aracınız
arkadaşlar dışarıda özel bir yere yaptırdım epey tuttu keşke servise yatırsaydım:(
ön arka balatalar değişti 310 lira yağ değişimi 120 lira polen +hava+ yağ filtresi 100 işçilik 130 lira toplam 660 lira

Bunlar için birde servisten fiyat al istersen o zaman keske diyecek kadar bir kaybın olmadıgını anlardın.. sadece ön arka balata değişimi için verdiğin tüm parayı talep edecektir..

Geri