CİVİC FB7 60.000 BAKIMLARIMIZI BURADA PAYLAŞALIM

Ugr60

0
Yukarıda arkadaşın paylaştığı listeye göre 60.000 km için iyi fiyatlar almışsınız gibi geldi bana..
Şanzıman yağını 50 binde değiştirdim benzin filtresinide 100 e kadar değiştirmeyecem gerisi rutin bakımlar bence pek uygun değil özele geçebilirim..

VTEC Bir Milin Yaptığı Fırlamalıklar Bütünüdür

Aracınız
Sanzuman yagini 50bin bakimda degismistim zaten, yag polen vs klasik bakim icin honda marmara 650 TL diyor. (Benzin filtresi haric bu fiyatta. Arac lpgli oldugu icin onu dahil ettirmedim).

Cok para. Napalim? Siz napiyosunuz?

Aracınız
Civic FB7 2013
[MENTION=4369]brkylmzzz[/MENTION]

Araç 90000de fakat fikir olsun diye yazıyorum.
Bence benzin filtresini değiştirmeyin zaten astronomik bir fiyat istiyor yetkili servis lpg varsa hiç gerek yok
Yetkili servis (Haldız) 780 TL istedi (yağ, yağ filtresi hava filtresi polen filtresi lpg filtresi) bende dışarıda yaptırdım.Yağ ve filtreleri kendim alıp dışarıda ustaya değiştirttim.

Yağ Eneos 0w20 120TL
Yağ filtresi servisten orjinal aldım 35 TL
Hava filtresi Wunder 30 TL
Polen filtresi markasını hatırlamıyorum karbon değil 15 TL
Ustaya 30 TL verdim.
BRC servisinde küçük filtre değişti 60 TL

Fiyatlarda hiç pazarlık yapmadım.

Etacli

0
Tokatlı misiniz benim plakada tokat ama sivaslıyım 58.500 de km 60.000 e geliyor ama servis e götürmek istemiyorum tecrübe etmişsiniz siz nasıl servis

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Tokatlı misiniz benim plakada tokat ama sivaslıyım 58.500 de km 60.000 e geliyor ama servis e götürmek istemiyorum tecrübe etmişsiniz siz nasıl servis

Evet hocam tokat merkez bende. Benim arabamda 57000 de km 52000 gittim sivas açılıma yıldan doldurdu km den değil. Epey bi araştırdım ben yüksek ihtimalle özele dönecem de özelde yağ ayarlama sıkıntısı var 0 20 yağ yok dedi son görüştüğüm yer ama senin arabana 5 30 edge tam sentetik yağ koyalım km olarak o uygun dedi diğer parçalarda ise daff ın malzemelerini kullanırız 300 e çıkarsın dedi bu emin oto denen bi yer bosch car servis ise eneos 0 20 kullanıyor ama açıkçası ben mobil1 yada castroldan şaşmamak gerek derim zaten servistende bu yağ yüzünden soğudum neredeyse nefret ettim adamlar po nun yağını kullanmışlar bu zamana kadar, geçen aradım dedim ne koyacaksınız yağı abi castrol yada mobil kullanıyoruz dediler ozaman kardeşim bu zamana kadar benim arabama po niye koydunuz diyorum bu yağa yeni geçtik diyor .. Tamamen yalan üzerine iş yapıyorlar bilen birisi anlayan birisi gelirse marka yağ kullanıyorlar yada benim gibi nede olsa servis en kaliteli malzeme kullanırlar deyip sormadan bırakanlara po koyuyorlar fena halde kıl kaptım kardeşim iyi bir özel servis bulma çabasındayım bakalım..

VTEC Bir Milin Yaptığı Fırlamalıklar Bütünüdür

Etacli

0
Servisler hep öyle hocam. Daha önce de opel vardı o zaman taştanlar diye ni yer vardı işçilik sıfır adamlarda tornavida kaydırıp radyatör e zarar vermiş işçileri hiç ses çıkarmamış motor indirdik adı servis yani güzel mekanlarda insanları kandırıp soygun yapıyorlar o gün bugündür uğramam servise iyi bir usta bulursanız eğer benden önce giderseniz tabi haberim olsun size zahmet adımız sivaslı ama memlekete yazdan yaza geliyoruz pek tanımıyorum esnafı

Aracınız
Servismi çok dikkatli olun honda da servis iki kere düşüncen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri