CİVİC FB7 60.000 BAKIMLARIMIZI BURADA PAYLAŞALIM

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,istanbul honda servisleri 60bin bakım için 1400 lira fiyat çekiyorlar.Klasik bakıma ek olarak yakıt filtresi ve şansıman yağı var.Bu fiyat normalde 1750 tl civarı imiş şuan kampanyada %20 indirimle 1400.Çok fazla değilmi?Ne düşünüyorsunuz?

ben konya da indirimsiz 750+350 tl fiyat aldım 60.000 bakım + şanzuman yağı..% 20 indirim yalan bence

sezar

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar, bende 2013 Premium Eco modeli alarak aranıza katıldım. Aracın 60bin bakımı geldi. Benden önceki sahibi aracın garantisinin bittiğini bu yüzden bakımlar için servise gitmediğini söylemişti. Aracın içindeki evraklara bakınca ilk sahibinin ek garanti yaptırdığını gördüm. Servis ile görüşünce garantinin devam etmesi için bakımlar için aracı servise götürmem gerektiğini söylediler. %20 indirim dahil 1100 TL civarında fiyat çıkardılar.(Şanzıman yağı değişimi dahil). Sizce garanti devam etmesi için servise mi götüreyim yoksa az ödemek için Honda özel servise mi götüreyim? Teşekkürler...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar, bende 2013 Premium Eco modeli alarak aranıza katıldım. Aracın 60bin bakımı geldi. Benden önceki sahibi aracın garantisinin bittiğini bu yüzden bakımlar için servise gitmediğini söylemişti. Aracın içindeki evraklara bakınca ilk sahibinin ek garanti yaptırdığını gördüm. Servis ile görüşünce garantinin devam etmesi için bakımlar için aracı servise götürmem gerektiğini söylediler. %20 indirim dahil 1100 TL civarında fiyat çıkardılar.(Şanzıman yağı değişimi dahil). Sizce garanti devam etmesi için servise mi götüreyim yoksa az ödemek için Honda özel servise mi götüreyim? Teşekkürler...

Aracın tam olarak servis geçmişi nasıl en son kaç km de bakıma girmiş, servis aralıkları nasıl olmuş bunların cevabı lazım

Civic FB7 2014 60.000 bakım fiyatı

Civic FB7 2014 60.000 bakım fiyatı

Aracım Civic 2014 iki servisi aradım ikisinde 60.000 bakımın fiyatını 1300 TL olduğunu söylediler sizce normal mi bakım fiyatları...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracım Civic 2014 iki servisi aradım ikisinde 60.000 bakımın fiyatını 1300 TL olduğunu söylediler sizce normal mi bakım fiyatları...

Açmış olduğunuz ana konu ile birleştirdim bu konu üzerinden bilgi alabilirsiniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Genelde o civarda fiyat veriyorlar ama şöyle bir durumda var. Muhtemelen Şanzıman yağı değişimi, benzin filtresinin değişimi ve subap ayarı falan içine ekliyorlar.
Açıkçası bana sorulan her değişime aracın kullanım kitapçığında bakarak karar veriyorum, mesela benzin filtresi için kullanım klavuzunda 6 yıl yada 120bin km yazıyor. Ama servis 60bin yada 4 yıl oldu mu değiştirelim diyor. İşin garibi araç ilk çalıştırma dışında benzinle çalışmıyor (LPG'li) neredeyse ve full benzinde 120bin km yada 6 yıl gidebilecek parçayı neden erkenden değiştirmek istiyorlar tuhaf geliyor :D
Benim tavsiyem önce servis danışmanından yapılacak işlerin ve değişecek parçaların listesini iste ve değiştirilmesi belirtilen parçaların kullanım ömürlerini kullanım kitapçığından bak-km ve yaş tutmuyorsa değiştirme. Sonrasında Fren diski ve balatası, polen filtresi, silecek suyu, silecekler gibi sarf malzemelerin değişimine baştan onay verme, zaten garantiyi etkileme durumları yok bu parçaların. Dışarda kendi parçanı alıp daha uyguna hallettirebilirsin bence.

Aracınız
arkadaşlar bugün özel honda servisinde 57 bindeki aracımın arka fren balatalarını ve otomatk şanzıman yağını değiştirdim. balatalar nissin marka, otomtk şanzıman yağı ise eneos marka idi. balatalar 180tl , 3lt yağ 180 tl ve 40 tl de işçilik verdim toplam 400 e maloldu.yaşadığım ilçedeki yetkili servis kapanınca sevisin baş ustası kendisine özel bir yer açmıştı orada yaptırdım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence uyguna yaptırmışsınız, serviste şanzıman yağı değişimi 290 tl, balatalrda 250tlden aşağı tutmazdı.

Aracınız
arkadaşlar bu otomatik şanzıman yağının ard arda iki kere değişmesine gerek var mı? tork konvertörü içerisinde kalan yağ ikinci üçüncü değişimde ancak yenileniyormuş.yetkili servislerin uygulaması nedir bilen var mı acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri