Civic FB7 Civic Fb7 70.000 km yetkili servis bakım maliyeti

Aracınız
Civic FB7 2016
Kocaeli de yaşayan, Hondası olan ve "Honda Ali" yi tanımayan birisini ilk defa görüyorum desem yeridir. (Vaktin varsa Bostancı Sanayideki Honda Koçarslan'da, Murat, Ferhat ve Orhan ustalar tüm TR de en iyi Honda cılardır.)

Kocaeli'de yaşamıyorum. Trakya'da yaşıyorum. Bakım için Kocaeli'ye geliyorum aynı anda ziyaret işlerini de aradan çıkartıyorum.

Aracınız
Civic FB7 2012
Kocaeli Haldız 70 bin bakımı için 1280 tl dedi. Çok para ya. Benim de 3 yıl bitti. Dışarıda mı yaptırsam sorusu aklıma gelmiyor değil. İstanbul, Kocaeli tavsiye ettiğiniz özel servis var mı?

Honda İkilere gidin. Alkan ya da Hüseyin usta ile tanışın özellikle Hüseyin usta. İyi ilgileniyorlar gereksiz şeyleri yapmıyor ve güzel güzel bilgilendiriyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Bugun fiyat aldim. 760 TL LPG filtreler dahil.

Hocam bu yetkili servis mi? Öyleyse çok iyiymiş. Geçen hafta sordum yılbaşından hemen önce Haldız 1280 Tl dedi. Polen filtresi yeni değişmiş onu sistem vermedi, o olmazsa 1000 tl olur dedi. Bir de açıkçası 3 yılı bitirdikten sonra yetkili serviste yaptırıp yaptırmama kararını hala verebilmiş değilim :unsure::unsure:

Aracınız
Civic FB7 2016
Honda İkilere gidin. Alkan ya da Hüseyin usta ile tanışın özellikle Hüseyin usta. İyi ilgileniyorlar gereksiz şeyleri yapmıyor ve güzel güzel bilgilendiriyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İkiler'i duydum. Onları da aradım görüştüm telefonla. 450-600 arası tutar herhangi ekstradan bir parça değişimi olmazsa dedi. Ancak bu ekstra parça değişiminden ne kastettiğini anlayamadım. Eğer yetkili servisin rutin yaptığı motor yağı, filtresi, lpg filtresi, hava filtresi ve polen filtresi değiştirmeden ya da bunlardan 1-2 tanesini değiştirerek 500-600 alıyorsa çok da ucuz sayılmaz. Eğer yetkili servisin yaptığı rutinleri zaten yapıyor da hani daha ekstradan bir şey çıkmazsa (yetkili servisin de yaptıklarından hariç) 500-600 diyorsa o zaman uygun..

Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam bu yetkili servis mi? Öyleyse çok iyiymiş. Geçen hafta sordum yılbaşından hemen önce Haldız 1280 Tl dedi. Polen filtresi yeni değişmiş onu sistem vermedi, o olmazsa 1000 tl olur dedi. Bir de açıkçası 3 yılı bitirdikten sonra yetkili serviste yaptırıp yaptırmama kararını hala verebilmiş değilim :unsure::unsure:

Evet Ankara honda bora. Kampanya varmis. Benim aracin garantisi uzatilmis garanti 3+3 yil o sebeple servise gitmeyi dusunuyorum. disarda 500-600 lira tutar buyuk ihtimal . arac 70 binde bugun gidip sorgulama yaptim. Toplamda 5 defa bakima girmis. Ilk sahibi bir bakim kacirmis. Ama garanti bozulmaz sorun olmaz dedi oradaki gorevli personel.

Aracınız
Civic FB7 2016
Evet Ankara honda bora. Kampanya varmis. Benim aracin garantisi uzatilmis garanti 3+3 yil o sebeple servise gitmeyi dusunuyorum. disarda 500-600 lira tutar buyuk ihtimal . arac 70 binde bugun gidip sorgulama yaptim. Toplamda 5 defa bakima girmis. Ilk sahibi bir bakim kacirmis. Ama garanti bozulmaz sorun olmaz dedi oradaki gorevli personel.

Bizim araçlarda 3+3 garanti zaten. Ancak ikinci 3 yıl garantisi sadece motor için veriliyor. Başka hiç bir şeyi kapsamıyor. Bu durumda Honda motorun bu 3 yıl içinde arıza verme olasılığını düşünüyorum da :) Zor gibi aslında. O yüzden yetkili servise fahiş meblağlar vermek istemiyorum.

Aracınız
Civic FB7 2016
Nazar degdi :D Servise gitmeyin kesinlikle tavsiye etmiyorum. Adamlar musteri cekmek icin resmen kampanya vs diyorlar. 690 TL den telefon actilar. serviste 2500 TL fatura cikti. Boyle birsey olamaz. Arabayi satisa cikarttim zaten. Benim tavsiyem kesinlikle servise gitmeyin. Adamlar hondanin motordan dolayi garantiye girmeyecegini biliyor. Bundan dolayi garanti olayini cok takmiyorlar zaten.
Honda Bora Ankara

Geri