Civic FB7 Android multimedya

Aracınız
Herhangi bir marka belirtilmiyor üstünde zaten TR deki tüm ürünler necvox, navimex, avgo yurt dışından alıp kendi markalarını basıyorlar ürünlerin hepsi aynı farklı markalarda sürülüyor sadece piyasaya. Ben yurt dışından aldım TR de satış görmedim henüz hiç. Diğer cihazlar gibi montajı ekran aktarım özelliği mevcut doğrudur. Garanti durumluk bir olay olacağını sanmıyorum cihazın elektronik aksamında bir sıkıntı olursa aleti söküp orjinalle gidersiniz. Şuan cihazda we go uygulamasını kullanıyorum gayet güzel ve çevrimdışı calısan bir uygulama, Tr map indirdim hızlı rota hesaplıyor görsel olarak da kullanıcıyı tatmin ediyor.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Birde son sorum olcak başınızı ağrıtıyorm kusura bakmayın. Ürün gelirken gümrükde bir sıkıntı oluyor mu veya ekstra ücret mi veriliyor birde hangi siteden aldınız?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=1103]ouzhn06[/MENTION] ülkemiz de 35 dolar ve üstü alışverişler %20 gümrük vergisine tabi tutuluyor, ben satıcıya ürünü 30 dolardan göstermesini ve Hasarlı Radio olarak göndermesini rica ettim benim ki takılmadan geçti ama şans işi diyebilirim sadece 5TL ödedim kontrole girdiği için kargom.

Aracınız
[MENTION=1103]ouzhn06[/MENTION] ülkemiz de 35 dolar ve üstü alışverişler %20 gümrük vergisine tabi tutuluyor, ben satıcıya ürünü 30 dolardan göstermesini ve Hasarlı Radio olarak göndermesini rica ettim benim ki takılmadan geçti ama şans işi diyebilirim sadece 5TL ödedim kontrole girdiği için kargom.

Çok teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=7461]MuHasdas[/MENTION] Bu komple ses sistemi montajı ve Multimedya derken 250ye patladı bana. [MENTION=5002]ellwll2e[/MENTION] Ben yurt dışından aldım, TR de henüz satışı yok diye biliyorum. [MENTION=8106]junso[/MENTION] Araçta fazla vakit geçiren biriysen değiyor yaptır, ama aktif olarak kullanmıyorsan aracı gerek yok derim.

Aracınız
2013 ECO SMART ELEGANCE VAR
bende bu multimedia konusunda hala karar veremedim
NE TAKDIRAYIM DİYE

Geri