Civic FB7 Civic FB7 Buji Tavsiye Konusu - Sahte NGK bujilere dikkat!

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Birde bu bujinin faturasi garanti belgesi olmadi gerekmez mi. Kutudan oyle birsey cikmadi

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@m2hamid hocam sen ne diyorsun bu ise. Hava filtresinde baya yardimci olmustun.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@m2hamid hocam sen ne diyorsun bu ise. Hava filtresinde baya yardimci olmustun.
Hocam önceki videolardaki sahteye çok benziyor, onda da kutunun üstünden Honda Türkiye ve Made in Japan yazıları ile birlikte TSE logosu mevcuttu, sizin fotoğraflarını çektiğinizde de öyle :unsure:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@m2hamid hocam ben de ayni dusuncedeyim. Aldigim parcaciya yetkili servisten 480 e orjinallerini alacagimi soyleyip bunlari da kendisine iade edicem. Ve yetkili servisten alicam. Bana bunlari 400 e vermisti. Adam beni kovacak artik :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@m2hamid hocam ben de ayni dusuncedeyim. Aldigim parcaciya yetkili servisten 480 e orjinallerini alacagimi soyleyip bunlari da kendisine iade edicem. Ve yetkili servisten alicam. Bana bunlari 400 e vermisti. Adam beni kovacak artik :)
Parçacılarda farkında değiller hocam inanın :)
Toptancı onlara orjinal diye veriyor, onlarda orjinal diye satıyorlar :)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bir daha tövbe olsun. Yetkili servisten baska biyere gitmeyecegim :D fazla aliyorlar ama en azindan hakkini veriyorlar. Orjinal parcaya dair hicbirsey kalmamis. Hersey cakma imitasyon fake falso ne derseniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bir daha tövbe olsun. Yetkili servisten baska biyere gitmeyecegim :D fazla aliyorlar ama en azindan hakkini veriyorlar. Orjinal parcaya dair hicbirsey kalmamis. Hersey cakma imitasyon fake falso ne derseniz.
Hocam siz orjinal parça aradığınız için durum böyle, piyasada orjinal parça yok, bizzat Honda Türkiye vermiyor çünkü :)
Aslında Mann Filter ve Blueprint gibi kaliteli aftermarket ürünler kullansanız çok sorun yaşamazsınız bence :)
Mesela sattığım FD6nın bugün ön Z rotlarını değiştirdim ve aracın ön kısmındaki dan-dun vurma sesleri nerdeyse yok oldu, çok şaşırdım :unsure: keşke ilk aldığımda yapsaydım dedim, hemde TEKNOROTta bu etkiyi elde ettim.
Şimdi Blue-print'in FB7 için Z rotlarını almayı düşünüyorum, orjinalin fiyatının çok abuk sabuk olacağına eminim çünkü :unsure:
Bu arada konu dışı ama FD6 ile FB7nin Z rotları çok farklı, FB7nin Z rotları bayağı uzun, FD6nın ise oldukça kısa :unsure:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@m2hamid tekrar gorustum sorun yok iade alirim. Sen yetkili servisten temim et dedi. Tamam buraya kadar guzel. Ama paranla rezil oluyorsun. Ayni urunu noktasina barkoduna kadar sahibindende buldum. Sadece tek bir ilde var 240 tl diyor 4 une. O da benim siparisimin geldigi il ne tesaduf. Orjinal degilse ugrastirma kardesim. Anlamasak az bucuk takacagiz direk. :D yok birdaha sanayiden parca almam. Bu bana ders olsun o_O

goksel

0
Ben Çin'den aldım bujileri şu anda bi fark yok yakıt değerleri aynı cekmeme gibi bı sorun Yok.ayni bujiyi adam 250 ye bırakırım demişti ben 90 liraya aldım.ama gönül ister orijinal olsun.Bi ara çıkartıp bakmayı düşünüyorum ne halde diye:)

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri