Civic fb7 crv ile takas

Arkadaslar merhaba,
Degerli forum sakinlerimizin tecrubelerinden yararlanmak icin yaziyorum.
Yeni gelecek civic eger dusundugumden pahali olursa, 2009 crv executive almayi dusunuyorum. Aslinda yeni civic 75000 den girer diye dusunuyorum. Crv nin 2009 u da 70-75 bin arasi. Crv nin civic e gore biraz daha rahat kullanimi oldugunu soyluyorlar. Crv ye karsi icimde bir ukde de kaldigi icin boyle bir dusuncem var.
Fikirlerinizi yazabilirseniz sevinirim.
Tesekkurler.

Sent from IOS using Tapatalk

Aracınız
O kasa değilde son olanı olsa bal-kaymak olur. Hem içi daha geniş hem çok şık. çok heybetli görünüşü var. sürüşüde civic gibi zevklidir bence.

Bu arada yeni gelecek civic için bayi bana full elegance! a 80-85.000 TL' den aşağı olmaz dedi. bilemiyorum artık.

yau

0
Arkadaslar merhaba,
Degerli forum sakinlerimizin tecrubelerinden yararlanmak icin yaziyorum.
Yeni gelecek civic eger dusundugumden pahali olursa, 2009 crv executive almayi dusunuyorum. Aslinda yeni civic 75000 den girer diye dusunuyorum. Crv nin 2009 u da 70-75 bin arasi. Crv nin civic e gore biraz daha rahat kullanimi oldugunu soyluyorlar. Crv ye karsi icimde bir ukde de kaldigi icin boyle bir dusuncem var.
Fikirlerinizi yazabilirseniz sevinirim.
Tesekkurler.

Acikcasi bende crv bakiyordum,2009 kasa benimde hosuma gitmiyor degil yeni crv nin fiyatlari beni astigindan lpgli crv ne yakar bilemiyorum ama aklimi kurcalayan bir aracti.CMBS paket denilen ilanlar gördüm, adaptif hiz olayi ve dusuk hizlarda ondeki araca yakinlasinca fren koyan sistemli (sanirim tam emin degilim) ve makyajli bir gorunume sahip .. Bence alinir..

O kasa değilde son olanı olsa bal-kaymak olur. Hem içi daha geniş hem çok şık. çok heybetli görünüşü var. sürüşüde civic gibi zevklidir bence.

Bu arada yeni gelecek civic için bayi bana full elegance! a 80-85.000 TL' den aşağı olmaz dedi. bilemiyorum artık.

Otomobil ustasi bir yakinim dizelden uzak dur demisti:) crv nin yeni kasa manuelinin cok agir kaldigini yazmislardi, 160 lik crv de maddi gucumu asiyor.
Civic premium atmosferik 75 bini gecemez bence.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yeni kasa CRV +1
Konu içeriğinde olmasa da Accord için de + 1 veriyorum :D

Yeni kasa CRV +1
Konu içeriğinde olmasa da Accord için de + 1 veriyorum :D

Isin dogrusu aklimda cok tilki var.
1 mercedes e200 2005-2006 model
2-accord
3- crv 2009
4- yeni civic

Bakalim bu tilkilerden hangisi olacak ya da eskiye devam edecegiz.
Aslinda su anki fb7 den cok memnunum, cok tasarruflu ve guvenli. Ancak insan bir sure sonra degisiklik istiyor

Aracınız
Arkadaşlar bayinin birisi bana araç alırken sohbet esnasında Accort' un artık biteceğini yani üretiminin sonlanacağını söylediler, 2016 son dediler. Yerine tamamen yeni Civic' e ce CRV' ye yöneleceklerini ilettiler. Bilmem doğru bilmem söylem.

Bu arada bence accort yerine bütçe zorlanarak 2-3 parça boyalıda olsa yeni son kasa CRV alınır bence. Tabiki benim düşüncem.

Sefa

0
70- 80 binli fiyatlar civicin giriş fiyatı olacak elegance 100000'e yakın olacak ben bayiden öğrendim bunu, oda aynı motorla gelicek turbo olmıcak sadece 6 ileri CVT şanzıman eklenmiş zaten 70- 75 bin liralara küçük sınıf araba alınıyor artık.

Geri