Civic FB7 Direksiyon Çapı?

Aracınız
Arkadaşlar direksiyona kılıf almayı planlıyorum ancak çapını bilmediğim için ebatlarına göre kılıfı alamıyorum, bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Ölçmek aklıma gelmedi değil ama metre bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Mousto

0
Aracınız
Arkadaşlar direksiyona kılıf almayı planlıyorum ancak çapını bilmediğim için ebatlarına göre kılıfı alamıyorum, bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Ölçmek aklıma gelmedi değil ama metre bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Valla kardeş ben ölçtüm ama alt üst arası 33-34cm sağ sol 35 cm çıkıyor bende anlamadım ben mi yanlış ölçtüm acaba yoksa direksiyon mu eliptik

c1403041a5168ffae026a0001c230018.jpg
Hiç ölçü filan uğraşma derim kardeş orjinalinden daha güzel oldu.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Arkadaşalar BEnde silikon kılıf arıyorum uygun. Fakat 34-45 cm boyutuna oluyor bizim direksiyonlarda silikon kılıf tam gerilmediği için yapışmıyor yanları. küçük silikon kılıf bulan haber verebilir mi. lacivert veya koyu mavi rengi baya iyi olur sanırım gösterge renkleri ile uyumlu olur bir farklılık katar ama bulamadım :(

Geri