Civic FB7 Far Yıkama Motoru

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar selamlar
2013 Civic FB7 aracımın cam suyu deposuna suyu doldurunca alttan kaçırıyordu. Cam suyu deposunda çatlak yada kırık var diye düşünmüştüm. Bugün servise subap ayarı ve şanzıman yağı değişimine gittiğimde baktırdım. Ustanın dediğine göre FAR YIKAMA MOTORU kırık ordan depodaki bütün su boşalıyor dedi. Cam suyu deposunda iki tane motor varmış biri silecek suyu motoru biride far yıkama motoru olarak ve far yıkama motorunu değiştirmeniz gerekir dedi şu anda cam suyu deposunda hiç su birikmiyor anlayacağınız. Serviste parça yokmuş fiyat bilgisini de veremediler sistemde sıkıntı varmış o anda. Şimdi internette bir arama yaptım Far yıkama motoru diye arayınca bir tek motor geliyor birde sağ far yıkama motoru sol far yıkama motoru olarak belirtiyorlar kafam biraz karıştı. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
Teşekkürler...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Hocam yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sizin ön far fiskiye motorunuz bozuk. Sağ ve sol tabiri far yıkama fıskiye robotu diye geçer. Size lazım olan ise cam suyu deposunun içine takılan motorudur.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Hocam yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sizin ön far fiskiye motorunuz bozuk. Sağ ve sol tabiri far yıkama fıskiye robotu diye geçer. Size lazım olan ise cam suyu deposunun içine takılan motorudur.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Hocam teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için... Ayrıca tanışma bölümüne kendimi tanıtıcı bir konu açtım.

Geri