Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION]

Sabah emin olmak için tekrar bakacağım fotosunu da çekerim, hatırladığım kadarıyla kapı altındaki 3 tane kare delik klips yerleri.

Tamam hocam Makyajli kasasi olan biriside bakarsa olay tam anlamiyla cozulur yani bu neden olmaz ki ne ise yarar tam olarak onuda bilmem ya neyse ses ve yagmur icinmi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Su ve rüzgar yalıtımı için etkisi olabilir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Acaba 2012lerde olupta 2013 kasalara konmaya kapı içi şerit, katlanır ayna ve orjinal sensör dışında başka ne var acaba ? killandirdi beni bu iş ?

yau

0
Su yazismalar ciddi imaj kaybi honda icin hayret ediyorum kendilerine, ve cok merak ediyorum kapidaki metalik cita cikmacilardan temin edilip yapistirilabilir mi ki

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda özellikle Türkiye üretimleri ile ciddi imaj kaybetti Hondaseverler için. Ayrıca geçenlerde Honda Türkiye Fabrikasına gezi yapan bir üniversite muhendislik öğrencisinin blogunu okudum, düşündüğüm gibi maalesef Turkiyede fabrikasi olan Toyota ve Hyundaiye göre çok daha amatör bir çalışma sistemlerinin oldugunu anlatiyordu. Zaten her ne kadar açıklamalar gelse de Avrupa'ya esas üretim yapan ve kalitesinden memnun olunan fabrika Swindondaki Honda UK Fabrikası ?

Hakan Uzun

0
Yönetici
Su yazismalar ciddi imaj kaybi honda icin hayret ediyorum kendilerine, ve cok merak ediyorum kapidaki metalik cita cikmacilardan temin edilip yapistirilabilir mi ki

gjgf 005.jpg
hocam siz ok ile belirttiğim çıtadan basediyosunuz sanırım.Bu alınıp yapıştırılabilir belki ama bana göre kapı altı fitili kadar değerli değil.tabi bu şahsi görüş.Aksesuar eklenir çıkarılır model model bunu anlarım fakat bu fitil yada karter muhafaza yada yedek sigorta bunlar bence aksesuar dışında base malzemeler.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Honda özellikle Türkiye üretimleri ile ciddi imaj kaybetti Hondaseverler için. Ayrıca geçenlerde Honda Türkiye Fabrikasına gezi yapan bir üniversite muhendislik öğrencisinin blogunu okudum, düşündüğüm gibi maalesef Turkiyede fabrikasi olan Toyota ve Hyundaiye göre çok daha amatör bir çalışma sistemlerinin oldugunu anlatiyordu. Zaten her ne kadar açıklamalar gelse de Avrupa'ya esas üretim yapan ve kalitesinden memnun olunan fabrika Swindondaki Honda UK Fabrikası 😑

valla doğrudur belki yazılarında haklı olduğu taraflarda vardır ama bana göre honda motor sürüş konforu ve özellikle otomatik şanzımanı ile bana göre bu segmentte lider.
Ben bir sürü eksik farketmişimdir ekliyorum birşeyler yapıyorum. Ama arabamda mekanik yada elektronik sorun olupta ugrasmaktan bin kat iyidir.Bunlar olmayınca işte bizde ufak ufak ugrasıyoruz, gerçi bu işten zevk almak lazım ki bende alıyorum. Arkadaslarım diyo bos bos ugrasıyorsun; katılmıyorum ben hobi gibi birşey bu honda candır.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
valla doğrudur belki yazılarında haklı olduğu taraflarda vardır ama bana göre honda motor sürüş konforu ve özellikle otomatik şanzımanı ile bana göre bu segmentte lider.
Ben bir sürü eksik farketmişimdir ekliyorum birşeyler yapıyorum. Ama arabamda mekanik yada elektronik sorun olupta ugrasmaktan bin kat iyidir.Bunlar olmayınca işte bizde ufak ufak ugrasıyoruz, gerçi bu işten zevk almak lazım ki bende alıyorum. Arkadaslarım diyo bos bos ugrasıyorsun; katılmıyorum ben hobi gibi birşey bu honda candır.
Zaten civic şu anda satılıyorsa bunlar sayesinde. Ama herkesin beklentisi artık yalitim ve iç malzeme kalitesi işini cozmeleri. Aslında Amerikan Civic lerde bu sıkıntıları çok iyi cozduler ama getirmediler Turkiyeye Resmen 3.Dunya ülkesi muamelesi goruyoz

Geri