Civic fb7 klima problemi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar merhaba. Sitede yeniyim eğer varsa bu konu hakkında özür dilerim şimdiden meşgul ettim yonlendirirseniz memnun olurum.
Aracımla sollamaya çıktım. Pedalin sonuna kadar basıp sport moda atıp geçtim daha sonrasında klima ve koltuk ısıtma paneli lambaları gitti. Devre dışı kaldı. Stop edip çalıştırmam da dahi gelmedi. Geriye kalan elektrik aksanında problem yok çözümü olan var mı ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. Sitede yeniyim eğer varsa bu konu hakkında özür dilerim şimdiden meşgul ettim yonlendirirseniz memnun olurum.
Aracımla sollamaya çıktım. Pedalin sonuna kadar basıp sport moda atıp geçtim daha sonrasında klima ve koltuk ısıtma paneli lambaları gitti. Devre dışı kaldı. Stop edip çalıştırmam da dahi gelmedi. Geriye kalan elektrik aksanında problem yok çözümü olan var mı ?

Klimanın dijital ekranı çalışıyor mu, sadece aydınlatma lambası mı çalışmıyor?

Aracınız
Civic FB7 2012
Klimanın dijital ekranı çalışıyor mu, sadece aydınlatma lambası mı çalışmıyor?
hiçbir şekilde çalışmıyor. sigorta atmış dediler baktık. 22 numaralı HAC yazan 7.5A sigorta yanmış. dün değiştirdim ancak bugun gaz bastım yıne attı. HAC ne demek bilginiz var mı ? bir yerlerde elektriksel sıkıntı var onu bulacağım ama HAC ne demek onu bulamadım ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
hiçbir şekilde çalışmıyor. sigorta atmış dediler baktık. 22 numaralı HAC yazan 7.5A sigorta yanmış. dün değiştirdim ancak bugun gaz bastım yıne attı. HAC ne demek bilginiz var mı ? bir yerlerde elektriksel sıkıntı var onu bulacağım ama HAC ne demek onu bulamadım ?

Bende bilmiyorum, en güzeli düzgün bir elektrikçiye göstermeniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun, ilk defa böyle bir olay duyuyorum, sigortanın atması iyi ama o kısımda bir kısa devre durumu var demekki.
Ayrıca aracınızda navigasyon ve LPG varmı? Bu ikisinin o bölgeden düzgün olmayan bağlantı ile elektrik alması da bu duruma neden olabilir.
Çünkü o bölgeden başka elektrik çekebilecek bir unsur yok diye biliyorum.

Geri