Civic FB7 Orjinal Player

Aracınız
Arkadaşlar biliyorsunuz aylar öncesinde navitech navigasyon taktırdım orijinal player yatıyor oyle odada aranızda navi takip orijinal playeri satan varmı ? Satsak ne kadar eder Yoksa elimizde tutmakta fayda varmı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
100'liraysa zaten vermeye gerek yok servis de 3 bin lira para istiyorlar

Zaten navigasyonlu cihazlar onun yâri fiyatına kim verir orijinal teype parayı öyle düşünmek lazım birine hediye edersin ilerde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ederi açısından gerçekten de belki 100 liralık cihazlarla aynı yeteneği sergilese de mesele hiç öyle değil.
Modifiye sevmeyen insanlar serviste 3bin lira vereceğine daha uyguna bunu alabilirler.

Arkadaşlar biliyorsunuz aylar öncesinde navitech navigasyon taktırdım orijinal player yatıyor oyle odada aranızda navi takip orijinal playeri satan varmı ? Satsak ne kadar eder Yoksa elimizde tutmakta fayda varmı ?

Erdogan hayirli olsun. Ses kalitesinde bir degisme oldu mu?? Bazı taktıranlar ses kalitesi cok düştü diyor da. Birde ne kadara măl oldu??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Erdogan hayirli olsun. Ses kalitesinde bir degisme oldu mu?? Bazı taktıranlar ses kalitesi cok düştü diyor da. Birde ne kadara măl oldu??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam taktıralı 3 ay oldu benim zaten ses kalitesinde bozulma degil düzelme gördüm ama ince ayarı çok önemli yapabilirseniz daha berrak bir ses alabiliyorsunuz.

Geri