Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben hybrid silecekler de ben 700-575 bulamadım hiç. 700-550 vardı cogunlukla. O yüzden almaktan vazgeçtim.

ASUS_Z012D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
sakın ama sakın ...orjinal olsun.....mümkünse cıtası ile al çünkü orjinalin sadece lastiğini bulmak çok zor 20 tl istediler lastiğe o da garanti değil;) takarlarsa değişim yapmazlarmış... Pöhh sanki kalp pili takıyor..8)
soğuktan dolayı çıta plastiği kırılmış şöför tarafı gittim Bostancı sanayiye 20 tl ye buldum "offf" dedim "güzel fiat" ;)aldım olmadı camda 3 yeri okumuyor [:-]daha sonra 30 tl ye aldım hadi buna da eyvallah dedim8) 40 tl derken 3.değişimden sonra yetkili servise gittim .duv.70 tl ye taktı ama inan sanki sıfır cam gibi. :+1:nokta leke çamur yağmur su ve kar yok ..tavsiyemdir. :eek:k:
MERHABA HOCAM HANGİ SERVİSTEN 70 TL YE ALDIN?

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Geçenlerde Silbak marka yerli üretim Hibrid silecek aldım. Önceleri rbw inwells vs.. kullandım 3-5 ay içerisinde pert oldular hatta bazısı ilk haftalarda ya kırıldı ya da çok sesli çalıştı ve silmedi. Ama bunun performansı beni çok şaşırttı ve gerçekten memnun etti şöyle ki yaklaşık 3 saatlik yolculuğumda bir dakika bile durmayan yağmur karşısında ne bir ses ne de atlayarak silme yaptı. Eğer ki uzun süreli kullanımda da bu şekilde performans gösterirse benden geçer not alır, kullanım sonuçlarını buradan yine paylaşırım..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçenlerde Silbak marka yerli üretim Hibrid silecek aldım. Önceleri rbw inwells vs.. kullandım 3-5 ay içerisinde pert oldular hatta bazısı ilk haftalarda ya kırıldı ya da çok sesli çalıştı ve silmedi. Ama bunun performansı beni çok şaşırttı ve gerçekten memnun etti şöyle ki yaklaşık 3 saatlik yolculuğumda bir dakika bile durmayan yağmur karşısında ne bir ses ne de atlayarak silme yaptı. Eğer ki uzun süreli kullanımda da bu şekilde performans gösterirse benden geçer not alır, kullanım sonuçlarını buradan yine paylaşırım..
Bende deneyeyim bu markayı hocam (y)

Geri